GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

2 pytanka apropo odtwarzania filmów..

04.12.2006
14:36
smile
[1]

dodom [ Centurion ]

2 pytanka apropo odtwarzania filmów..

1. Czy zna ktoś może nazwę bądź też link do jakiegos odtwarzacza plików video (3gp) do motorolli?? (chodzi głownie o to aby obraz zajmował więcej przestrzeni na ekranie niż w domyślnym odtwarzaczu) Najlepiej gdyby był w wersji freeware


2. Jest jakiś program który pozwala dodać napisy do np. AVI? tzn. żeby napisy i film były w jednym pliku?

z góry thx za pomoc:)

EDIt: sprostowanie

04.12.2006
14:40
[2]

Zgred [ WREDNY ]

1.???
2.Virtual-Dub

04.12.2006
14:40
[3]

kns3k [ Pretorianin ]

Moze sie myle, ale jezeli telefon nie ma systemu np SYMBIAN to zapomnij o ogladaniu filmow z napisami ;P lub ogladaniu innego fomatu niz niewyrazne 3gp. A model itd? Podaj wiecej danych moze ktos pomoze...

04.12.2006
14:45
[4]

Zgred [ WREDNY ]

VirtualDub wkomponuje napisy w obraz, z tego co wiem to nie ma innego sposobu, aby w jednym pliku AVI był obraz i napisy.

04.12.2006
14:45
[5]

dodom [ Centurion ]

kns3k <---- nie rozumiesz... załóżmy że mam film(AVI) + napisy(txt)... zgrywam je razem jakimś programem tak żeby były "razem", pózniej to cudo konwertuje na 3gp i chce odtworzyć na komie (motorolla L7) ale denerwuje mnie to że obraz to tylko ok 1/2 ekranu i dlatego chce jakiś alternatywny odtwarzacz:)

04.12.2006
14:52
[6]

kns3k [ Pretorianin ]

Okidoki nie pomyslalem o wstawianiu napisow bezposrednio w pliczek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.