
dodom [ Centurion ]
2 pytanka apropo odtwarzania filmów..
1. Czy zna ktoś może nazwę bądź też link do jakiegos odtwarzacza plików video (3gp) do motorolli?? (chodzi głownie o to aby obraz zajmował więcej przestrzeni na ekranie niż w domyślnym odtwarzaczu) Najlepiej gdyby był w wersji freeware
2. Jest jakiś program który pozwala dodać napisy do np. AVI? tzn. żeby napisy i film były w jednym pliku?
z góry thx za pomoc:)
EDIt: sprostowanie
Zgred [ WREDNY ]
1.???
2.Virtual-Dub
kns3k [ Pretorianin ]
Moze sie myle, ale jezeli telefon nie ma systemu np SYMBIAN to zapomnij o ogladaniu filmow z napisami ;P lub ogladaniu innego fomatu niz niewyrazne 3gp. A model itd? Podaj wiecej danych moze ktos pomoze...
Zgred [ WREDNY ]
VirtualDub wkomponuje napisy w obraz, z tego co wiem to nie ma innego sposobu, aby w jednym pliku AVI był obraz i napisy.
dodom [ Centurion ]
kns3k <---- nie rozumiesz... załóżmy że mam film(AVI) + napisy(txt)... zgrywam je razem jakimś programem tak żeby były "razem", pózniej to cudo konwertuje na 3gp i chce odtworzyć na komie (motorolla L7) ale denerwuje mnie to że obraz to tylko ok 1/2 ekranu i dlatego chce jakiś alternatywny odtwarzacz:)
kns3k [ Pretorianin ]
Okidoki nie pomyslalem o wstawianiu napisow bezposrednio w pliczek.