GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki najtańszy kurier ??

04.12.2006
14:24
smile
[1]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

Jaki najtańszy kurier ??

Witam was słuchajta mam sporą paczkę do przesłania (felgi z oponami) a że przesyłka idzie na koszt odbierającego to nie chciał bym go zbyt obciążać i wysłać mu te koła jak najtaniej z tym że zupełnie nie wiem gdzie było by w miarę tanio ??

04.12.2006
14:25
[2]

misztel [ +0,10gr! ]

Jaki najtańszy kurjer ?? :>

04.12.2006
14:26
[3]

The LasT Child [ GoorkA ]

Pocztex, UPS (Stolica), Masterlink. W DHL się nie opłaca, bo jest naprawdę drogo.

04.12.2006
14:28
[4]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

polecam "7" siodemke.

gdzie mieszkasz, i dokad chcesz to wyslac ?

04.12.2006
14:29
[5]

_agEnt_ [ Konsul ]

Ja napewno NIE polecam GLS.

Zamawiałem u nich kuriera. Miał przyjść w ustalonym 2 godzinnym przedziale czasowym następnego dnia. Nie zjawił się. Zadzwoniłem. Dyspozytorka przepraszała, przepraszała. Tym razem dostali 6 godzinny przedział, gdy miałem siedzieć w domu. Kurier nie przyszedł po paczkę. Zadzwoniłem. Przpraszała, obiecywała ze już napewno jutro kurier przyjdzie. I co? Dupa, nikt nie przyszedł.

nie polecam korzystania z tej firmy :/

04.12.2006
14:31
[6]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

GLS ma problemy z punktualnością, ale nie jest zbyt drogą firmą. Wiem, że wiele oszczędnych instytucji korzysta z usług OPEK. Jeśli są dość tani dla uniwerków i bibliotek, to może dla ciebie też.

04.12.2006
14:32
[7]

The LasT Child [ GoorkA ]

Szczerze mówiąc, to wkurzają mnie czasem kurierzy z Masterlinka. Często gdy nie ma mnie w domu gdy przychodzą, to pytają się nie zostawić paczki u sąsiadów ;/. Poza tym lubią się spóźniać. Ale paczka jest zawsze na czas, w dobry stanie.

04.12.2006
14:37
[8]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

PrEd4ToR - Mieszkam w Rawie Mazowieckiej a chce wysłać do Głogowa

04.12.2006
14:44
[9]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

kubos to kolo mnie :›

to sluchaj siodemka ma wlasnie w twoim miescie najwiekszy magazyn na cala polske.
zadzwon do nich, wejdz na strone tam jest numer, i spytaj sie jaka bedzie cena tej uslugi.

04.12.2006
14:45
[10]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

Hehe a nawet nie wiedziałem :P to gdzie ty mieszkasz ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.