GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Total Commander - kopiowanie nazw katalogow

04.12.2006
12:21
smile
[1]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

Total Commander - kopiowanie nazw katalogow

Witam:)
jest mozliwosc skopiowania samych nazw katalogow w total commanderze? zeby tak za jednym zamachem 10 skopiowac i wkleic np do notatnika, bez koniecznosci dla kazdego z osobna uzywac kopiuj/wklej

04.12.2006
13:07
smile
[2]

wysiu [ ]

dir /B /AD >> lista.txt

04.12.2006
14:59
[3]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Jeśli wszystkie są w tym samym nadrzędnym katalogu to wystarczy zaznaczyć te do skopiowania i z menu Commands wybrać Copy (full) names to clipboard.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.