GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z protection.exe

04.12.2006
12:14
smile
[1]

Szymooo [ Legionista ]

problem z protection.exe

hejka mam pytanko czy program protection.exe [umnie siedzi w c/windows/system32] jest programem windowsowym czy moze jakims wirusem bo mam firewalla i od niedawna ten programik chce nawiązywać miliony polączeń wiec nie wiedziałe co jest grane i go zablokowałem w firewallu a teraz czekam na pomoc doświadczonych ludzi

04.12.2006
12:16
[2]

wysiu [ ]

Wirus.

04.12.2006
12:18
[3]

Szymooo [ Legionista ]

kurcze to zaraz przywracam system ale jeszce teraz zauważyłem że w c mi sie porobiły dziwne pliki więc nie ma chyba wątpliwości. ale tylko nie wiem skąd ten syf się wziął???

04.12.2006
12:22
[4]

Szymooo [ Legionista ]

dobra juz nie przejmujcie sie nawet systemu nie przywracalem bo zlokalizowalem go , chcialem usunąć ale działał wiec go wywalilem z procesów i skasowale i....po problemie! firewall juz nie wykrywa połączeń i jest git!

04.12.2006
12:25
[5]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Do następnego restartu... :P

04.12.2006
12:52
smile
[6]

pablo397 [ sport addicted ]

no to masz juz powod zeby miec zainstalowanego antywirusa.
jesli bedziesz mial szczescie to zwykle przeskanowanie jakims online skanerem powinno pomoc. jesli wirus sie zagniezdzil to tylko format :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.