GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie co do konkursu pro evo 6

04.12.2006
11:22
[1]

siol [ Legionista ]

pytanie co do konkursu pro evo 6

hej chcialbym sie spytac czemu nie widac zadnych nazwisk kto wygral a chce wiedziec czy ja wygralem

04.12.2006
11:23
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Losowanie odbywa się zazwyczaj w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu

04.12.2006
11:27
smile
[3]

siol [ Legionista ]

a to sie losuje a nie kto pierwszy ten lepszy

04.12.2006
11:30
[4]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

a gdzie masz napisane, że kto pierwszy ten lepszy?

04.12.2006
11:32
smile
[5]

siol [ Legionista ]

a gdzie masz napisane ze losuja co ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.