siol [ Legionista ]
pytanie co do konkursu pro evo 6
hej chcialbym sie spytac czemu nie widac zadnych nazwisk kto wygral a chce wiedziec czy ja wygralem
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Losowanie odbywa się zazwyczaj w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu

siol [ Legionista ]
a to sie losuje a nie kto pierwszy ten lepszy
piokos [ Malpa w czerwonym ]
a gdzie masz napisane, że kto pierwszy ten lepszy?

siol [ Legionista ]
a gdzie masz napisane ze losuja co ??