GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY

04.12.2006
09:40
[1]

ON Line [ Pretorianin ]

POMOCY

Proszę was o pomoc, bo nie wiem co mam zrobic żeby pojawil sie serwer.Jest taka koperta i nie wiem.



Z góry dzieki:)

04.12.2006
09:45
[2]

Jeremy [ Konsul ]

Koperta nie ma nic wspólnego z tym czy Ci się jakis serwer pojawia czy nie. Napisz jeszcze raz (ale tak łopatologicznie dla średnio-inteligentnego szympansa lub osoby z wyższym wykształceniem) o co DOKłADNIE chodzi. Ogólnie w All-Seeing-Eye wybierasz odpowiedni zakres (filtrów) po lewej, klikasz na Refresh (czerwono/niebieska strzałka) i już.

04.12.2006
09:48
[3]

ON Line [ Pretorianin ]

ale co mam zrobic z tym filtrem ??prosze o odpowiedzi pilne...

04.12.2006
09:59
smile
[4]

Jeremy [ Konsul ]

Na przykładzie Wolfensteina bo to moja jedyna gra w tej chwili :)

Po lewej masz listę filtrów. Na początku odznacz wszystko żeby zobaczyć ile wogóle jest gier. Jeżeli będziesz zagęszczał swoje kryteria (np. 1.) i każdorazowo klikał w odśwież (2.) to lista serwerów będzie sie zmieniać. W razie czego napisz w czym jeszcze jest problem.

04.12.2006
10:02
smile
[5]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Jak TY chcesz, żeby ktokolwiek Ci pomógł ?
1. Zła kategoria.
2. Nie piszesz czego Twój problem się tyczy - gry, programu.

Życzę powodzenia, bo na forum wróżek nie ma.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.