ON Line [ Pretorianin ]
POMOCY
Proszę was o pomoc, bo nie wiem co mam zrobic żeby pojawil sie serwer.Jest taka koperta i nie wiem.
Z góry dzieki:)
Jeremy [ Konsul ]
Koperta nie ma nic wspólnego z tym czy Ci się jakis serwer pojawia czy nie. Napisz jeszcze raz (ale tak łopatologicznie dla średnio-inteligentnego szympansa lub osoby z wyższym wykształceniem) o co DOKłADNIE chodzi. Ogólnie w All-Seeing-Eye wybierasz odpowiedni zakres (filtrów) po lewej, klikasz na Refresh (czerwono/niebieska strzałka) i już.
ON Line [ Pretorianin ]
ale co mam zrobic z tym filtrem ??prosze o odpowiedzi pilne...

Jeremy [ Konsul ]
Na przykładzie Wolfensteina bo to moja jedyna gra w tej chwili :)
Po lewej masz listę filtrów. Na początku odznacz wszystko żeby zobaczyć ile wogóle jest gier. Jeżeli będziesz zagęszczał swoje kryteria (np. 1.) i każdorazowo klikał w odśwież (2.) to lista serwerów będzie sie zmieniać. W razie czego napisz w czym jeszcze jest problem.

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Jak TY chcesz, żeby ktokolwiek Ci pomógł ?
1. Zła kategoria.
2. Nie piszesz czego Twój problem się tyczy - gry, programu.
Życzę powodzenia, bo na forum wróżek nie ma.