GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zabezpieczenie dyskietki hasłem

04.12.2006
09:29
[1]

Yaca Killer [ Regent ]

Zabezpieczenie dyskietki hasłem

Jak najłatwiej zabezpieczyć pliki znajdujące się na dyskietce, przed niepowołanymi osobami?

System Win XP.

04.12.2006
09:30
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]

Spakowac haslowanym rarem?

04.12.2006
09:30
[3]

Triple_X [ Pretorianin ]

spakowac win-rarem i zabezpieczyc archiwum haslem.

04.12.2006
09:35
[4]

Yaca Killer [ Regent ]

Pakowanie odpada. Musi być coś na tyle prostego, co opanuje starsza Pani, nie radząca sobie z komputerem.

Najlepiej, gdyby działało to w sposób "wpisuję hasło - uzyskuję dostęp".

04.12.2006
09:44
smile
[5]

hctkko [ The Prodigy ]

Myślisz że wpisanie hasła w WinRarze jest bardziej skomplikowane niż w jakimś innym programie? :)

04.12.2006
09:50
[6]

Jeremy [ Konsul ]

Z dyskietką jest ten jeden problem że nie bardzo działa na niej NTFS ;) Także szyfrowanie na poziomie systemu plików tutaj odpada. Pozostaje jakiś zewnętrzny program z których najwygodniejszy IMO jest winrar (ew. zrób archiwum samorozpakowujące - będzie tylko klik, podaj hasło i się "gdzieś" rozpakuje)

04.12.2006
10:32
smile
[7]

Yaca Killer [ Regent ]

Ok, dzieki za pomoc.

Doszedłem z kobietą do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem dla niej będzie pendrive z zabezpieczeniem :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.