GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windosowski Outlook Express

04.12.2006
08:19
[1]

Mariano Italiano [ Pretorianin ]

Windosowski Outlook Express

Potrzebuje jakiegoś programu to tegoż klienta poczty. Macie jakieś sprawdzone ?

Jakiego klienta poczty polecielibyście ?

04.12.2006
08:21
[2]

TeadyBeeR [ Legend ]

Mozilla Thunderbird

04.12.2006
08:23
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Mozilla Thunderbird

* filtr niechcianej poczty
* możliwość zmiany schematu (skórki)
* wyświetlanie ikonek emocji (emotikon) w czytanych wiadomościach
* obsługa kanałow RSS i Atom
* grupowanie wiadomości
* rozbudowane możliwości wyszukiwania
* wbudowane sprawdzanie pisowni
* dostosowywalne paski narzędzi
* łatwe zwiększanie możliwości programu przy pomocy rozszerzeń
* większe bezpieczeństwo
* ...i wiele innych!

04.12.2006
08:36
[4]

Diplo [ Generaďż˝ ]

The Bat

04.12.2006
08:57
[5]

mmomm [ Konsul ]

The Bat jest komercyjnym wydaniem, TB potrzebuje jeszcze duuuuzo rzeczy do przebudowy, OE to produkt m$ ;P... polecam: FOXMAIL

Program darmowy, wiele przydatnych opcji i naprawde tworzony 'z glowa'.
Niestety nie znam angielskiego mirrora, wiec po sciagnieciu i zainstalowaniu wywal z glownego katalogu plik w nazwie 'chinese' (plik jezykowy).

Powodzenia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.