Mariano Italiano [ Pretorianin ]
Windosowski Outlook Express
Potrzebuje jakiegoś programu to tegoż klienta poczty. Macie jakieś sprawdzone ?
Jakiego klienta poczty polecielibyście ?
TeadyBeeR [ Legend ]
Mozilla Thunderbird
mirencjum [ operator kursora ]
Mozilla Thunderbird
* filtr niechcianej poczty
* możliwość zmiany schematu (skórki)
* wyświetlanie ikonek emocji (emotikon) w czytanych wiadomościach
* obsługa kanałow RSS i Atom
* grupowanie wiadomości
* rozbudowane możliwości wyszukiwania
* wbudowane sprawdzanie pisowni
* dostosowywalne paski narzędzi
* łatwe zwiększanie możliwości programu przy pomocy rozszerzeń
* większe bezpieczeństwo
* ...i wiele innych!
Diplo [ Generaďż˝ ]
The Bat
mmomm [ Konsul ]
The Bat jest komercyjnym wydaniem, TB potrzebuje jeszcze duuuuzo rzeczy do przebudowy, OE to produkt m$ ;P... polecam: FOXMAIL
Program darmowy, wiele przydatnych opcji i naprawde tworzony 'z glowa'.
Niestety nie znam angielskiego mirrora, wiec po sciagnieciu i zainstalowaniu wywal z glownego katalogu plik w nazwie 'chinese' (plik jezykowy).
Powodzenia