GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy ktos tutaj oglada rozgrywki NFL ??

04.12.2006
07:14
[1]

hohner111 [ TransAm ]

czy ktos tutaj oglada rozgrywki NFL ??

W sumie pytam z ciekawosci, nie jest to sport popularny, ale wg mnie ciekawy i dosc brutalny ;) Moja ulubiona druzyna to New Orlean Saints.

Moze Wy macie swoje ulubione druzyny, cos sie mozecie wypowiedziec o tej lidze i tym sporcie? Ogladam rozgrywki dopiero od okolo pol roku wiec jeszcze za duzo do powiedzenia nie mam na ten temat :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.