GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sunrise......

04.12.2006
06:34
smile
[1]

MastaX [ Generaďż˝ ]

Sunrise......

Gdzie moge znalezc, sciagnac jakies nagrania z sunrise........... Szukalem i jak na razie z marnym skutkiem cos tam na youtube jest a mi chodzi o kilkunasto minutowe vidio........

04.12.2006
08:48
[2]

stanson [ Szeryf ]










Kolejność filmu;
- afterparty
- piątek (alternative stage)
- piątek (main stage)
- sobota (alternative stage)
- sobota (main stage)
- pokaz pirotechniczny

Pass : crossfader

04.12.2006
16:46
smile
[3]

MastaX [ Generaďż˝ ]

j.w.

04.12.2006
17:09
smile
[4]

amoreg1234 [ użytkownik ]

w szczególnosci polecam ten z sunrise 2005:

04.12.2006
17:19
smile
[5]

Piotrek.K [ Dervish ]

amoreg1234 --->>> :D

04.12.2006
22:37
[6]

_Pikuś_ [ House music ]

stanson --> linki nie działają :/

05.12.2006
08:34
[7]

stanson [ Szeryf ]

Tacy goscie jak z linka amorega to niestety czeste widoki na Surise, nic niezwyklego. Jest to tylko cholernie żałosne. Ten małolat zeżarł z garść pigsów, tak jak co drugi uczestnik tego festivalu, z tym ze robi z siebie totalnego idiote pokazujac to publicznie...

05.12.2006
10:37
[8]

Laios [ Zarzew ]


Ten tez niezly;d

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.