GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pozycja przy komputerze

04.12.2006
01:39
smile
[1]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

pozycja przy komputerze

coraz czesciej zauwazam ze siedze nie tak jak powinienem, znaczy sie zgarbiony dosc znacznie i wogole, plecy zaczynaja boleci trzeba sie prostowac
jak siedzicie i co robicie aby rozruszac miesnie kegoslupa?

04.12.2006
01:40
smile
[2]

Jerryzzz [ E ]

Łamie kołem :| A Ty zacznij siedziec normalnie i bedzie dobrze :|

04.12.2006
01:57
smile
[3]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

no tak ale z przyzwyczajenia pochylam sie :/
staram sie siedziec normalnie ale nie za dlugo tak usiedze bo zapominam i powrot do danej pozycji, znacie jakies sposoby aby "wymusic" poprawna pozycje ?

04.12.2006
02:04
smile
[4]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

@$D@F----> pajaczek?



:P

Jeryzzzz ----->hehe

04.12.2006
02:04
[5]

Jerryzzz [ E ]

Pajączek :) Nie smieje sie w tym momencie, to naprawde wymusza wyprostowane plecy... Moja kolezanka to kiedys nosila, sam z ciekawosci kiedys zalozylem i fakt, chodzisz jakbys tyke polknal :) Siedzisz tak samo :)

coolerek ---> Kurde, pierwszy byles :P

04.12.2006
02:06
smile
[6]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

jak napisalem 2 posta to te o tym pomyslalem ale chyba bardziej dla mojej dziewczyny niz dla mnie :) duzo sie uczy w pozycji przygarbionej :| kupie pajaczek z najglosniejszym sygnalem jaki jest ;)
a macie jakies "domowe" sposoby?

04.12.2006
02:09
[7]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

na jeźdźca! :)

04.12.2006
02:10
smile
[8]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

tzn?

04.12.2006
04:20
[9]

Yoghurt [ Legend ]

germański kurwa oprawca.


I pajączek pomaga. Kumpel nosił i choć wydaje się to urzadzenie komiczne (i takież jest w istocie) to spelnia swą funkcję.


04.12.2006
05:22
smile
[10]

Tofu [ Zrzędołak ]

Ja w domu używam zamiast krzesła piłki do jogi (na przykład takiej jak ta: , chociaż moja jest trochę większa) - na początku jest zabawa, bo ciężko utrzymać równowagę, ale po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić. Mimo tego, że nie mam jak się oprzeć (a może właśnie dzięki temu) przestałem się garbić za biurkiem. No i nie zapominajmy o tym, że żadne krzesło nie pozwoli troszkę "pobaunsować" dla poprawy humoru ;)

04.12.2006
07:19
smile
[11]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

Tofu --> a co Ci zrobił biedny jogi? że na nim siadasz

04.12.2006
07:31
[12]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Ostanio byl o tym artykul na onecie i tam miedzy innymi naukowcy udowodnili, ze najbardziej "obciazajaca" pozycja dla kregoslupa to wlasnie siedziec idelanie prosto. Najlepiej byc lekko odchylonym do tylu (tak pod katem 120 stopni).

04.12.2006
10:15
[13]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

ja 80% czasu na kompie spedzam tak jak w tej chwili, czyli: leze w lozeczku w pidzamce laptop miedzy udami a jajkami

04.12.2006
10:37
smile
[14]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

gromusek --> Dobrze wiedziec skad do nas piszesz :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.