xircom [ Generaďż˝ ]
Ćwiczenie: Mostek - kto potrafi?
Ostatnio mieliśmy taka dyskusje z kolegami. Kto umie zrobić poprawnie mostek? Poprawnie, znaczy tak --->
Podobno to zalezy od rozciagniecia ciala? Ja, mimo ze nie jestem rozciagniety, robie to bez problemu.
erton F [ Konsul ]
Czy jednym z elementow poprawnego wykonania mostka jest posiadanie brody? I czy trzeba go robic na tle drabinek?

Loczek [ El Loco Boracho ]
erton f: bueheheheh :D
Arczens [ Legend ]
Chyba glownie chodzi o to, zeby zrobic to z pozycji stojacej, a nie z gleby. Z gleby to chyba kazdy potrafi.

@$D@F [ Generaďż˝ ]
Arczens - :P powidzenia, maly blad i albo palce albo glowa albo cos innego polamiesz/rozwalisz :P

Arczens [ Legend ]
Juz mam tyle blizn na baniaku, ze jedna wiecej nie robi roznicy ;D
Lutz [ Generaďż˝ ]
ja mimo moich 35 lat robie mostek ze stania ;)
a po pijanemu to juz wogole
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Z ziemi ja potrafic a ze stojaka to juz nie koniecznie ;D

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Za diabła go nie zrobię... Już nie te lata :P
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Umiem, z pozycji stojącej:]
Danley [ Pontifex Maximus ]
Też umiem :D bo o kondycje trzeba dbac :)
mautrix [ Subarashii ]
Ja umiem z pozycji stojącej. Gorzej jak już ktoś robi mostek i łupnie o podłoge.
Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
Ja tez umiem .. z stojacej pozycji tez...

emii [ Generaďż˝ ]
Ja też potrafię zrobić mostek z pozycji stojącej i potem z niego się podnieść, nie jest to trudne:)

sajes [ Hala Madryt !! ]
A ja nie umiem:P
xircom [ Generaďż˝ ]
A sprobojcie tak:

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Jak chodzilem na karate to umialem. Wyginalem sie zreszta w wiele stron wtedy, teraz watpie by mi sie udalo :)
blackfield [ Konsul ]
nie moge zrobic
ale ostatnio sie nauczylem robic sprezyne bez rak

Ertix [ Pretorianin ]
Ja z mostkiem nigdy problemów niemiałem - w pozycji stojącej także potrafię ;)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Umiem z pozycji stojacej, ale przy pomocy sciany...prawde mowiac to jeden raz w zyciu robilem mostek z pozycji stojacej...w ta sobote :) moze i bym bez pomocy sciany zrobil, ale potrzebuje cos na odwage :)
ale mysle, ze przy moim wzroscie bez sciany bym nie dal rady..192cm
xircom [ Pretorianin ]
A sprobojcie tak:
Nikt nie wie kiedy bedzie wiedział.
dokladnie takie cos zrobilem :)

stg+ [ Generaďż˝ ]
I co że niby tak nie zrobię? Gdybym miał aparat to bym pocykał zdjęcia, niestety teraz nie mam na stanie sprzętu :/