GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ćwiczenie: Mostek - kto potrafi?

04.12.2006
01:02
[1]

xircom [ Generaďż˝ ]

Ćwiczenie: Mostek - kto potrafi?

Ostatnio mieliśmy taka dyskusje z kolegami. Kto umie zrobić poprawnie mostek? Poprawnie, znaczy tak --->

Podobno to zalezy od rozciagniecia ciala? Ja, mimo ze nie jestem rozciagniety, robie to bez problemu.

04.12.2006
01:04
[2]

erton F [ Konsul ]

Czy jednym z elementow poprawnego wykonania mostka jest posiadanie brody? I czy trzeba go robic na tle drabinek?

04.12.2006
01:10
smile
[3]

Loczek [ El Loco Boracho ]

erton f: bueheheheh :D

04.12.2006
01:11
[4]

Arczens [ Legend ]

Chyba glownie chodzi o to, zeby zrobic to z pozycji stojacej, a nie z gleby. Z gleby to chyba kazdy potrafi.

04.12.2006
01:37
smile
[5]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

Arczens - :P powidzenia, maly blad i albo palce albo glowa albo cos innego polamiesz/rozwalisz :P

04.12.2006
01:48
smile
[6]

Arczens [ Legend ]

Juz mam tyle blizn na baniaku, ze jedna wiecej nie robi roznicy ;D

04.12.2006
01:51
[7]

Lutz [ Generaďż˝ ]

ja mimo moich 35 lat robie mostek ze stania ;)
a po pijanemu to juz wogole

04.12.2006
02:06
[8]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Z ziemi ja potrafic a ze stojaka to juz nie koniecznie ;D

04.12.2006
05:12
smile
[9]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Za diabła go nie zrobię... Już nie te lata :P

04.12.2006
07:16
[10]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Umiem, z pozycji stojącej:]

04.12.2006
07:34
[11]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Też umiem :D bo o kondycje trzeba dbac :)

04.12.2006
07:55
[12]

mautrix [ Subarashii ]

Ja umiem z pozycji stojącej. Gorzej jak już ktoś robi mostek i łupnie o podłoge.

04.12.2006
07:59
[13]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

Ja tez umiem .. z stojacej pozycji tez...

04.12.2006
08:21
smile
[14]

emii [ Generaďż˝ ]

Ja też potrafię zrobić mostek z pozycji stojącej i potem z niego się podnieść, nie jest to trudne:)

04.12.2006
09:29
smile
[15]

sajes [ Hala Madryt !! ]

A ja nie umiem:P

04.12.2006
18:40
[16]

xircom [ Generaďż˝ ]

A sprobojcie tak:

04.12.2006
18:41
smile
[17]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Jak chodzilem na karate to umialem. Wyginalem sie zreszta w wiele stron wtedy, teraz watpie by mi sie udalo :)

04.12.2006
18:56
[18]

blackfield [ Konsul ]

nie moge zrobic
ale ostatnio sie nauczylem robic sprezyne bez rak

04.12.2006
18:59
smile
[19]

Ertix [ Pretorianin ]

Ja z mostkiem nigdy problemów niemiałem - w pozycji stojącej także potrafię ;)

04.12.2006
19:00
[20]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Umiem z pozycji stojacej, ale przy pomocy sciany...prawde mowiac to jeden raz w zyciu robilem mostek z pozycji stojacej...w ta sobote :) moze i bym bez pomocy sciany zrobil, ale potrzebuje cos na odwage :)

ale mysle, ze przy moim wzroscie bez sciany bym nie dal rady..192cm


xircom [ Pretorianin ]

A sprobojcie tak:

Nikt nie wie kiedy bedzie wiedział.

dokladnie takie cos zrobilem :)

04.12.2006
19:09
smile
[21]

stg+ [ Generaďż˝ ]

I co że niby tak nie zrobię? Gdybym miał aparat to bym pocykał zdjęcia, niestety teraz nie mam na stanie sprzętu :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.