
Glob3r [ Generaďż˝ ]
Szklana kula :D
A`la Jackass ;)
UWAGA!!
NIE oglądać przy jedzeniu :P

ddza [ WasabiHubert ]
są lepsze ich numery :P ale ten niezły... widzieliście z papierem ściernym i gołą dupą?
Leilong [ Generaďż˝ ]
super heh, ale nie wiem co by to było gdybym, akurat coś jadł:P
dzdza daj link jak masz. :)

Obscure [ ExcalibuR ]
hahaha mocne zabombisty paw musiał miec :)
sir balor [ Pretorianin ]
ddza ten z papierem ściernym to Dirty Sanchez, moim zdaniem troche mniej śmieszni od Jackassa.
ddza [ WasabiHubert ]
linka nie mam oglądałem na MTV---> tyle jest tych numerów że szook, oprócz jackass jeszcze wildboyz itp
ddza [ WasabiHubert ]
sir balor nom racja :) ale niektóre numery mają zajebiste
sir balor [ Pretorianin ]
ddza najlepiej jest w Sanchezie jak któryś z nich zaśnie.
MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
to tylko fragment jackass 2 (film)
co do tego fragmentu to pozniej (nie jest to tu pokazane) pokazuja ten "lejek" i widac ze grubas strzelil KLOCA DO SRODKA :/

ddza [ WasabiHubert ]
ogólnie to goście maja nasrane w głowie jak baran w torbie :)
Maxblack [ MT ]
nasrane? a wiesz ile oni na tym zarobili?
ddza [ WasabiHubert ]
wyobrażam sobie !! :) hehe a ile kontuzji
Fett [ Avatar ]
ddza - doslownie nasrane :P

Stachu_PL [ Generaďż˝ ]
oo fuck, mocne :D
thorgal5 [ Centurion ]
Maxblack, a ile zarobili ? i kto im placil ?

Janczes [ You'll never walk alone ]
ło w morde..

_kolo_ [ Czarny Kon ]
heh
ddza [ WasabiHubert ]
thorgal5 ---> czy Ty nigdy nie slyszales o jackass? kreca numery i sprzedaja do TV najczesciej do MTV
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
jackass 2 bardzo fajny film ;] a szczegolnie akcja z talibem :P
thorgal5 [ Centurion ]
ddza, slyszalem o Jackass, slyszalem. Oni byli jedyni w swoim rodzaju, szczegolnie na poczatku. Bylo to cos nowego i nie spotykanego. I nie dziwi mnie ze zarabiali.
A tutaj mamy jedna z wielu grup pajacow co chca byc orginalnymi, zmontowali filmik wrzucili na neta, i heja niech nas zobacza!. Nie sadze by ktos za to placil. A napewno nie jakies kokosy.
Tutaj tez podobna (jedna z wielu) grup.

Splinter_fraz [ Stalker ]
łooo fuuu blieh

szuru-buru [ Konsul ]
błeeee nie podoba mi sie.....

mons [ Generaďż˝ ]
obleśne.

Virtual_M@N [ Konsul ]
<---

Pablox8 [ Konsul ]
obrzydliwe ale fajne

Dym14 [ _X_X_X_ ]
A jaki hełm.
faktor99 [ Pretorianin ]
Jedna rzecz-to był Jackass. Oprócz tytułu w ich stylu, to ten karzełek co z boku stoi jest na pewno z ekipy Jackassu, niestety nie pamiętam jak na niego wołali

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Akurat jem tic taci, więc po przeczytaniu pierwszego postu nie będę tego właczał. Znając jednak ostatnia mode, raczej jest to coś prostackiego.

~~~Mateuszer~~~ [ Konsul ]
O jaaaaaaaa buahahh