GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szklana kula :D

03.12.2006
21:31
smile
[1]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Szklana kula :D

A`la Jackass ;)



UWAGA!!
NIE oglądać przy jedzeniu :P

03.12.2006
21:32
smile
[2]

ddza [ WasabiHubert ]

są lepsze ich numery :P ale ten niezły... widzieliście z papierem ściernym i gołą dupą?

03.12.2006
21:33
[3]

Leilong [ Generaďż˝ ]

super heh, ale nie wiem co by to było gdybym, akurat coś jadł:P

dzdza daj link jak masz. :)

03.12.2006
21:34
smile
[4]

Obscure [ ExcalibuR ]

hahaha mocne zabombisty paw musiał miec :)

03.12.2006
21:34
[5]

sir balor [ Pretorianin ]

ddza ten z papierem ściernym to Dirty Sanchez, moim zdaniem troche mniej śmieszni od Jackassa.

03.12.2006
21:35
[6]

ddza [ WasabiHubert ]

linka nie mam oglądałem na MTV---> tyle jest tych numerów że szook, oprócz jackass jeszcze wildboyz itp

03.12.2006
21:35
[7]

ddza [ WasabiHubert ]

sir balor nom racja :) ale niektóre numery mają zajebiste

03.12.2006
21:39
[8]

sir balor [ Pretorianin ]

ddza najlepiej jest w Sanchezie jak któryś z nich zaśnie.

03.12.2006
21:39
[9]

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]

to tylko fragment jackass 2 (film)

co do tego fragmentu to pozniej (nie jest to tu pokazane) pokazuja ten "lejek" i widac ze grubas strzelil KLOCA DO SRODKA :/

03.12.2006
21:40
smile
[10]

ddza [ WasabiHubert ]

ogólnie to goście maja nasrane w głowie jak baran w torbie :)

03.12.2006
21:45
[11]

Maxblack [ MT ]

nasrane? a wiesz ile oni na tym zarobili?

03.12.2006
21:48
[12]

ddza [ WasabiHubert ]

wyobrażam sobie !! :) hehe a ile kontuzji

03.12.2006
21:58
[13]

Fett [ Avatar ]

ddza - doslownie nasrane :P

03.12.2006
22:09
smile
[14]

Stachu_PL [ Generaďż˝ ]

oo fuck, mocne :D

03.12.2006
22:36
[15]

thorgal5 [ Centurion ]

Maxblack, a ile zarobili ? i kto im placil ?

03.12.2006
22:39
smile
[16]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ło w morde..

03.12.2006
22:41
smile
[17]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

heh

04.12.2006
09:51
[18]

ddza [ WasabiHubert ]

thorgal5 ---> czy Ty nigdy nie slyszales o jackass? kreca numery i sprzedaja do TV najczesciej do MTV

04.12.2006
10:08
[19]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

jackass 2 bardzo fajny film ;] a szczegolnie akcja z talibem :P

04.12.2006
17:25
[20]

thorgal5 [ Centurion ]

ddza, slyszalem o Jackass, slyszalem. Oni byli jedyni w swoim rodzaju, szczegolnie na poczatku. Bylo to cos nowego i nie spotykanego. I nie dziwi mnie ze zarabiali.
A tutaj mamy jedna z wielu grup pajacow co chca byc orginalnymi, zmontowali filmik wrzucili na neta, i heja niech nas zobacza!. Nie sadze by ktos za to placil. A napewno nie jakies kokosy.
Tutaj tez podobna (jedna z wielu) grup.

04.12.2006
17:33
smile
[21]

Splinter_fraz [ Stalker ]

łooo fuuu blieh

04.12.2006
17:55
smile
[22]

szuru-buru [ Konsul ]

błeeee nie podoba mi sie.....

04.12.2006
18:01
smile
[23]

mons [ Generaďż˝ ]

obleśne.

04.12.2006
18:19
smile
[24]

Virtual_M@N [ Konsul ]

<---

04.12.2006
18:27
smile
[25]

Pablox8 [ Konsul ]

obrzydliwe ale fajne

04.12.2006
18:35
smile
[26]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

A jaki hełm.

04.12.2006
18:56
[27]

faktor99 [ Pretorianin ]

Jedna rzecz-to był Jackass. Oprócz tytułu w ich stylu, to ten karzełek co z boku stoi jest na pewno z ekipy Jackassu, niestety nie pamiętam jak na niego wołali

04.12.2006
19:07
smile
[28]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Akurat jem tic taci, więc po przeczytaniu pierwszego postu nie będę tego właczał. Znając jednak ostatnia mode, raczej jest to coś prostackiego.

04.12.2006
19:09
smile
[29]

~~~Mateuszer~~~ [ Konsul ]

O jaaaaaaaa buahahh

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.