GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sid Meier's Pirates - problem

03.12.2006
21:19
[1]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

Sid Meier's Pirates - problem

witam,

ostatnio kupilem gre Sid Meier's Pirates w serii superseller.

mam jednak problem z dzialaniem gry.

mianowicie po instalacji, pojawia sie okno zebym wlozyl cd2, mimo tego ze wlasnie ten dysk jest w napedzie. mam dwie opcje "ponow probe" i "anuluj". pierwsza opcja nic nie daje, a druga powoduje ze gra wychodzi do windowsa.

uzylem pliku no-cd i zasadniczo gra dziala, ale dosyc nie stabilnie.

nie mam zadnych programow emulujacych zainstalowanych itd.

czy ktos z Was zna rozwiazanie tego problemu ?

03.12.2006
21:43
[2]

koobon [ Pretorianin ]

Olej co Ci pisze program i włóż 1CD.

04.12.2006
05:57
[3]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

taka sama sytuacja

ponow probe i anuluj

04.12.2006
10:17
[4]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

help /\

04.12.2006
11:50
[5]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

dzieki za pomoc,

sam juz sobie poradzilem

04.12.2006
12:07
[6]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

Napisz jak sobie poradziłeś/

04.12.2006
12:09
[7]

Szyszkłak [ Blessed Devil ]

Tez to mialem z ta sama edycja .. poczatkowo dzialala na CD1 mimo domagania sie CD2 .. niedawno jednak przestal w ogole lubic plyty - mam 2 napedy w obu mialem plyty (1 i 2) lecz nadal domagal sie wlozenia CD2 xD, poradzilem sobie korzystajac z CIASTKA xD (swoja droga do czego to doszlo ze czlowiek musi CIASTKOWAC oryginalne gry :P

04.12.2006
13:11
[8]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

z tego co wiem cenega pracuje nad patche poprawiajacym ten blad.

jedyne rozwiazanie jakie jest na obecna chwile to cofniecie daty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.