Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
Sid Meier's Pirates - problem
witam,
ostatnio kupilem gre Sid Meier's Pirates w serii superseller.
mam jednak problem z dzialaniem gry.
mianowicie po instalacji, pojawia sie okno zebym wlozyl cd2, mimo tego ze wlasnie ten dysk jest w napedzie. mam dwie opcje "ponow probe" i "anuluj". pierwsza opcja nic nie daje, a druga powoduje ze gra wychodzi do windowsa.
uzylem pliku no-cd i zasadniczo gra dziala, ale dosyc nie stabilnie.
nie mam zadnych programow emulujacych zainstalowanych itd.
czy ktos z Was zna rozwiazanie tego problemu ?
koobon [ Pretorianin ]
Olej co Ci pisze program i włóż 1CD.
Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
taka sama sytuacja
ponow probe i anuluj
Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
help /\
Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
dzieki za pomoc,
sam juz sobie poradzilem
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
Napisz jak sobie poradziłeś/
Szyszkłak [ Blessed Devil ]
Tez to mialem z ta sama edycja .. poczatkowo dzialala na CD1 mimo domagania sie CD2 .. niedawno jednak przestal w ogole lubic plyty - mam 2 napedy w obu mialem plyty (1 i 2) lecz nadal domagal sie wlozenia CD2 xD, poradzilem sobie korzystajac z CIASTKA xD (swoja droga do czego to doszlo ze czlowiek musi CIASTKOWAC oryginalne gry :P
Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
z tego co wiem cenega pracuje nad patche poprawiajacym ten blad.
jedyne rozwiazanie jakie jest na obecna chwile to cofniecie daty.