GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy spadnie śnieg?

03.12.2006
21:02
smile
[1]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Kiedy spadnie śnieg?

Wie ktoś może , kiedy w końcu spadnie śnieg?
Bo tak czekam i czekam a tu nadal zielono na dworze zamiast tak fajnie bialutko. :)
popadało w Listopadzie i co koniec już?

03.12.2006
21:04
[2]

Mrożon [ Pretorianin ]

Słyszałem że w Styczniu ma zacząć. Ale jak je**ie to będzie trzymało do kwietnia ;]

03.12.2006
21:05
[3]

ddza [ WasabiHubert ]

pasiłoby troche śniegu już i narty :)

03.12.2006
21:06
[4]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Oby do przyszłego poniedziałku nie padało :)

03.12.2006
21:06
smile
[5]

Morbus [ settler ]

jak dla mnie moze spasc i za godzine ale zeby rano go juz nie bylo ;] i to by bylo po zimie... ehh marzenia

03.12.2006
21:06
smile
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

w piątek mam wyjazd weekendowy na deskę do szczyrku (zaliczenie wfu) ... i pewnie będziemy chodzili po górach :|

03.12.2006
21:07
smile
[7]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Dla mnie mogloby popadac dwa dni przed swietami, przetrzymalo te trzy dni a potem poszło w ch... cholere

03.12.2006
21:08
smile
[8]

TyTuSPL [ Love United ]

Dla mnie mogłoby wogóle nie padać ;)

03.12.2006
21:08
[9]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Mam nadzieje, ze tej zimy juz nie spadnie.

03.12.2006
21:08
smile
[10]

Ertix [ Pretorianin ]

Oby jak najdłużej niepadał ;) ewentualnie może spaść na okres wigilijny,dla umocnienia klimatu :D

03.12.2006
21:09
[11]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

ja chce snieg :P buro i ponuro na dworze snieg poprawilby nastroj i wyglad :D a takze wprowadzilby klimat swiat juz powoli

03.12.2006
21:09
[12]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Nie licze na opady w grudniu.To jedna z najcieplejszych zim w Europie od 100 lat :)
Szkoda troche bo w swieta by moglo popadac....
Dobrze ze mozna sie wybrac w gory ( nie tylko te polskie ) :)
Wole 100 razy zime od lata...mam dosc upalow na codzien :)
PS: Lysack rozmrazam 3 lodowki-chcesz troche chlodu :P ?

03.12.2006
21:10
[13]

Lysack [ Latino Lover ]

potrzebuję śniegu w Radomiu na ulicy Żeromskiego:) może jakiś sztuczny zrobić, albo co...

potrzebuję, żeby ładnie prószył za oknem kawiarni:D

03.12.2006
21:13
[14]

sajes [ Hala Madryt !! ]

ahhh czekam na ten śnieg...

03.12.2006
21:15
smile
[15]

wacek666 [ ]

mam nadziejej ze wogule nie bedzie padac w tym roku a lato zacznie sie w lutum.

03.12.2006
21:16
[16]

Coolabor [ Piękny Pan ]

jeszcze zatęsknicie za dodatnimi temperaturami i widokiem szarej ziemi

03.12.2006
21:19
smile
[17]

rafaleon [ Konsul ]

Dzisiaj na tvn24 babka od pogody mówiła że przez najbliższe 14 dni śniegu na pewno nie będzie.

03.12.2006
21:21
smile
[18]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

grrrr

03.12.2006
21:21
[19]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

ale lipa..... ma padac i to duzo padac

03.12.2006
21:22
[20]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

oby nigdy ... nie mam opon zimowych i kupować nie zamierzam :)

03.12.2006
21:25
smile
[21]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Chciałbym żeby spadło w połowie grudnia i trzymało do marca, pare zawieruch, śnieżyc itp. Ale to tylko marzenia.

03.12.2006
21:26
[22]

raper741 [ Vamos Barca ]

Ja tam bez śniegu przeżyje ;)

03.12.2006
21:27
[23]

jarekq1 [ Pretorianin ]

Mam nadzieje, ze spadnie jak rozpoczna sie swieta, bo teraz to tylko klopot, a swieta bez sniegu to jakos tak nie w porzadku:)

03.12.2006
21:29
[24]

riddickM5 [ BMW ]

Z jednej strony niech nie pada bo jak mam w trase jechac przy padającym śniegu to mnie krew zalewa.
Z drugiej strony nie moge sie doczekac kiedy quadem po śniegu poszaleje...

03.12.2006
21:32
smile
[25]

Agent_007 [ chomik ]

ja bym chciał żeby tak zamiast śniegu spadł sobie popcorn. w końcu też białe :)

03.12.2006
21:35
[26]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

Dawac śnieg, do jasnej Anielci! Trza pośmigac na skijach!

03.12.2006
21:46
smile
[27]

Hitmanio [ Legend ]

Ja chcę śnieg tylko w święta, lepsza atmosfera... potem niech się stopi :P

03.12.2006
21:53
[28]

Lucky_ [ god ]

Juz spadl 2 listopada. Mysle że tej zimy juz nie bedzie jakiegos duzego sniegu. Spadnie najwyzej pare centrymetrow ktore sie stopia w kilka dni. A mysle tak, bo poprzednia zima byla wyjatkowo dluga, wiec ta bedzie wyjatkowo łagodna.

03.12.2006
21:55
[29]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Ja tez czekam na snieg. Bo mam jechać do zieleńca testować nowe auto:) Czekam, czekam i doczekać się nie mogę. Już w tą sobotę miałem jechać.

03.12.2006
21:59
[30]

Kuba_Krk [ Konsul ]

Niech spadnie jak najszybciej bo nowe nartki czekaja na stestowanie

03.12.2006
22:03
smile
[31]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Biało, biało wszędzie :)

;)

03.12.2006
22:03
[32]

rybek [ Centurion ]

Ja czekam na śnieg z niecierpliwością. Ciekawe czy na sylwerstrowym kursie na pomocnika instruktora będzie już śnieg... bo inaczej obóz zmarnowany i tysiak w plecy :D

03.12.2006
22:11
smile
[33]

Flet [ Fletomen ]

Gdyby obieliło byłoby fajniej. Nie cierpię tych ponurych dni...

03.12.2006
22:13
[34]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

Kiedy spadnie śnieg?
najlepiej nigdy :)
no może na święta na te 2-3 dni

03.12.2006
22:44
[35]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Sniegu w tym roku nie bedzie - Anie dopadla grypa :)

03.12.2006
22:48
[36]

halski88 [ Pan Prezes ]

a ja nie chce na razie sniegu...tak wiem nienormalny jestem...

03.12.2006
22:49
[37]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Jak dla mnie to moze popadac w święta i ferie...

Ale zeby było -10 stopni! A nie koło zera i powstanie chlapa i błoto posniegowe :|

04.12.2006
08:22
smile
[38]

---Wiktorek--- [ Pretorianin ]

Chciałbym, żeby śnieg już spadł, bo jak widzicie, od niedawna jest zimno, pada i tego nie ma końca,
a śniegu jeszcze nie widać. I gdyby nie spadł, jesień, która jeszcze tu jest, utrzymałaby się do marca
;///, a poza tym, kiedy jest śnieg, mogę dojść do szkoły skrótem.:D Niech zima będzie normalna i przyjemna dla każdego.

04.12.2006
08:43
[39]

stanson [ Szeryf ]

Śnieg spadnie 17 grudnia o godzinie 16:58.

04.12.2006
08:49
smile
[40]

Ktosik2 [ Pretorianin ]

efekt cieplarniany mamy sniegu nie bedzie :)

04.12.2006
09:01
[41]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

-30 i metr śniegu. Tak ma być przez 3 miesiące, albo się na alaskę wyprowadzam.
Zima to najlepsza pora roku, a to co teraz jest to żenada jakaś, ponuro jak w kreciej piździe :[

04.12.2006
09:18
smile
[42]

cycu2003 [ Legend ]

dokładnie, uwielbiam mroz i mase śniegu
rok temu bylo zajebiscie to lezal snieg przez 3 miechy, szkoda tylko ze go wiecej nie napadalo

04.12.2006
09:50
[43]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Oby jak najpozniej.

04.12.2006
09:54
[44]

stanson [ Szeryf ]

W zeszlym roku niezle dowaliło w dzień poprzedzajacy noc Sylwestrowa, przynajmniej w Wawie, metry sniegu były, super :) Fajnie, jakby w tym roku tez tak było :)

04.12.2006
09:59
[45]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Mokre, białe gówno..

04.12.2006
17:44
[46]

owens [ Konsul ]

oby nie spadł wogóle a od stycznia +20 :D nienawidze zimy i mrozów...

04.12.2006
17:51
[47]

Ramz [ Generaďż˝ ]

Jak dla mnie moze zaczas padac 22 grudnia, a 26 moze juz byc +20 :)

PS. Mokre, biale go... !!

04.12.2006
18:10
[48]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

ja jakoś specjalnie na niego nie czekam...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.