
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Kiedy spadnie śnieg?
Wie ktoś może , kiedy w końcu spadnie śnieg?
Bo tak czekam i czekam a tu nadal zielono na dworze zamiast tak fajnie bialutko. :)
popadało w Listopadzie i co koniec już?
Mrożon [ Pretorianin ]
Słyszałem że w Styczniu ma zacząć. Ale jak je**ie to będzie trzymało do kwietnia ;]
ddza [ WasabiHubert ]
pasiłoby troche śniegu już i narty :)
Danley [ Pontifex Maximus ]
Oby do przyszłego poniedziałku nie padało :)

Morbus [ settler ]
jak dla mnie moze spasc i za godzine ale zeby rano go juz nie bylo ;] i to by bylo po zimie... ehh marzenia

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
w piątek mam wyjazd weekendowy na deskę do szczyrku (zaliczenie wfu) ... i pewnie będziemy chodzili po górach :|

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Dla mnie mogloby popadac dwa dni przed swietami, przetrzymalo te trzy dni a potem poszło w ch... cholere

TyTuSPL [ Love United ]
Dla mnie mogłoby wogóle nie padać ;)
ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
Mam nadzieje, ze tej zimy juz nie spadnie.

Ertix [ Pretorianin ]
Oby jak najdłużej niepadał ;) ewentualnie może spaść na okres wigilijny,dla umocnienia klimatu :D
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
ja chce snieg :P buro i ponuro na dworze snieg poprawilby nastroj i wyglad :D a takze wprowadzilby klimat swiat juz powoli
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Nie licze na opady w grudniu.To jedna z najcieplejszych zim w Europie od 100 lat :)
Szkoda troche bo w swieta by moglo popadac....
Dobrze ze mozna sie wybrac w gory ( nie tylko te polskie ) :)
Wole 100 razy zime od lata...mam dosc upalow na codzien :)
PS: Lysack rozmrazam 3 lodowki-chcesz troche chlodu :P ?
Lysack [ Latino Lover ]
potrzebuję śniegu w Radomiu na ulicy Żeromskiego:) może jakiś sztuczny zrobić, albo co...
potrzebuję, żeby ładnie prószył za oknem kawiarni:D
sajes [ Hala Madryt !! ]
ahhh czekam na ten śnieg...

wacek666 [ ]
mam nadziejej ze wogule nie bedzie padac w tym roku a lato zacznie sie w lutum.
Coolabor [ Piękny Pan ]
jeszcze zatęsknicie za dodatnimi temperaturami i widokiem szarej ziemi

rafaleon [ Konsul ]
Dzisiaj na tvn24 babka od pogody mówiła że przez najbliższe 14 dni śniegu na pewno nie będzie.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
grrrr
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
ale lipa..... ma padac i to duzo padac
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
oby nigdy ... nie mam opon zimowych i kupować nie zamierzam :)

Leilong [ Generaďż˝ ]
Chciałbym żeby spadło w połowie grudnia i trzymało do marca, pare zawieruch, śnieżyc itp. Ale to tylko marzenia.
raper741 [ Vamos Barca ]
Ja tam bez śniegu przeżyje ;)
jarekq1 [ Pretorianin ]
Mam nadzieje, ze spadnie jak rozpoczna sie swieta, bo teraz to tylko klopot, a swieta bez sniegu to jakos tak nie w porzadku:)
riddickM5 [ BMW ]
Z jednej strony niech nie pada bo jak mam w trase jechac przy padającym śniegu to mnie krew zalewa.
Z drugiej strony nie moge sie doczekac kiedy quadem po śniegu poszaleje...

Agent_007 [ chomik ]
ja bym chciał żeby tak zamiast śniegu spadł sobie popcorn. w końcu też białe :)
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
Dawac śnieg, do jasnej Anielci! Trza pośmigac na skijach!

Hitmanio [ Legend ]
Ja chcę śnieg tylko w święta, lepsza atmosfera... potem niech się stopi :P
Lucky_ [ god ]
Juz spadl 2 listopada. Mysle że tej zimy juz nie bedzie jakiegos duzego sniegu. Spadnie najwyzej pare centrymetrow ktore sie stopia w kilka dni. A mysle tak, bo poprzednia zima byla wyjatkowo dluga, wiec ta bedzie wyjatkowo łagodna.
OzOr [ Generaďż˝ ]
Ja tez czekam na snieg. Bo mam jechać do zieleńca testować nowe auto:) Czekam, czekam i doczekać się nie mogę. Już w tą sobotę miałem jechać.
Kuba_Krk [ Konsul ]
Niech spadnie jak najszybciej bo nowe nartki czekaja na stestowanie

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Biało, biało wszędzie :)
;)
rybek [ Centurion ]
Ja czekam na śnieg z niecierpliwością. Ciekawe czy na sylwerstrowym kursie na pomocnika instruktora będzie już śnieg... bo inaczej obóz zmarnowany i tysiak w plecy :D

Flet [ Fletomen ]
Gdyby obieliło byłoby fajniej. Nie cierpię tych ponurych dni...
EG2006_26717291 [ Ghorri ]
Kiedy spadnie śnieg?
najlepiej nigdy :)
no może na święta na te 2-3 dni
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Sniegu w tym roku nie bedzie - Anie dopadla grypa :)
halski88 [ Pan Prezes ]
a ja nie chce na razie sniegu...tak wiem nienormalny jestem...
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Jak dla mnie to moze popadac w święta i ferie...
Ale zeby było -10 stopni! A nie koło zera i powstanie chlapa i błoto posniegowe :|

---Wiktorek--- [ Pretorianin ]
Chciałbym, żeby śnieg już spadł, bo jak widzicie, od niedawna jest zimno, pada i tego nie ma końca,
a śniegu jeszcze nie widać. I gdyby nie spadł, jesień, która jeszcze tu jest, utrzymałaby się do marca
;///, a poza tym, kiedy jest śnieg, mogę dojść do szkoły skrótem.:D Niech zima będzie normalna i przyjemna dla każdego.
stanson [ Szeryf ]
Śnieg spadnie 17 grudnia o godzinie 16:58.

Ktosik2 [ Pretorianin ]
efekt cieplarniany mamy sniegu nie bedzie :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
-30 i metr śniegu. Tak ma być przez 3 miesiące, albo się na alaskę wyprowadzam.
Zima to najlepsza pora roku, a to co teraz jest to żenada jakaś, ponuro jak w kreciej piździe :[

cycu2003 [ Legend ]
dokładnie, uwielbiam mroz i mase śniegu
rok temu bylo zajebiscie to lezal snieg przez 3 miechy, szkoda tylko ze go wiecej nie napadalo
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Oby jak najpozniej.
stanson [ Szeryf ]
W zeszlym roku niezle dowaliło w dzień poprzedzajacy noc Sylwestrowa, przynajmniej w Wawie, metry sniegu były, super :) Fajnie, jakby w tym roku tez tak było :)
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Mokre, białe gówno..
owens [ Konsul ]
oby nie spadł wogóle a od stycznia +20 :D nienawidze zimy i mrozów...
Ramz [ Generaďż˝ ]
Jak dla mnie moze zaczas padac 22 grudnia, a 26 moze juz byc +20 :)
PS. Mokre, biale go... !!
Andre770 [ Koniokwiciur ]
ja jakoś specjalnie na niego nie czekam...