stefan99 [ Pretorianin ]
Karta MMC
Witam.
Co myslicie o tej karcie: ? Jest warta swojej ceny? Czy bedzie ona kompatybilna z Siemensem SL45i?
Dziekuje za wszystkie porady.
stefan99 [ Pretorianin ]
up

stefan99 [ Pretorianin ]
up
QrKo [ Legend ]
Jest warta swojej ceny?
30zl to nie jakis majatek, wiec nie ma sie co rozwodzic nad cena, ale bardziej oplaca sie kupic wieksza, co bym polecal jezeli telefon czyta wieksze.
Czy bedzie ona kompatybilna z Siemensem SL45i?
Jezeli obsluguje karty MMC 256mb to tak.
stefan99 [ Pretorianin ]
Ale czy jest jakas roznica w kartach MMC i MMC+?