GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta MMC

03.12.2006
20:53
[1]

stefan99 [ Pretorianin ]

Karta MMC

Witam.

Co myslicie o tej karcie: ? Jest warta swojej ceny? Czy bedzie ona kompatybilna z Siemensem SL45i?

Dziekuje za wszystkie porady.

03.12.2006
21:34
[2]

stefan99 [ Pretorianin ]

up

04.12.2006
18:55
smile
[3]

stefan99 [ Pretorianin ]

up

04.12.2006
19:05
[4]

QrKo [ Legend ]

Jest warta swojej ceny?
30zl to nie jakis majatek, wiec nie ma sie co rozwodzic nad cena, ale bardziej oplaca sie kupic wieksza, co bym polecal jezeli telefon czyta wieksze.

Czy bedzie ona kompatybilna z Siemensem SL45i?
Jezeli obsluguje karty MMC 256mb to tak.

04.12.2006
19:29
[5]

stefan99 [ Pretorianin ]

Ale czy jest jakas roznica w kartach MMC i MMC+?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.