Pakuś [ Pretorianin ]
Problemy z karta graficzna i monitorem
Witam !
mam takie pytanko, po nakładce windowsowskiej, w menadzeże urządzeń nie wykrywa mi Karty Graficznej i Monitora jak mozna naprawic ten problem ? Czekam na pomocna odpowiedz ?

wysiu [ ]
Po czym, gdzie, jakiej karty, jakiego monitora, jaki windows?
"nie mam karty graficznej i monitora"
Jak nie masz, to co ma wykryc?
Skup sie troche przy zadawaniu pytan moze.
Pakuś [ Pretorianin ]
po instalacji windowsa, w menadzeże urzadzen nie ma zakładek Karty Graficznej i Monitor !
Co uniemożliwia mi aktalizacje sterowników.
Kaczorowy [ Konsul ]
Tak właśnie ma być, dopiero jak zainstalujesz sterowniki, to zakładki się pojawią.