GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z karta graficzna i monitorem

03.12.2006
17:26
[1]

Pakuś [ Pretorianin ]

Problemy z karta graficzna i monitorem

Witam !

mam takie pytanko, po nakładce windowsowskiej, w menadzeże urządzeń nie wykrywa mi Karty Graficznej i Monitora jak mozna naprawic ten problem ? Czekam na pomocna odpowiedz ?

03.12.2006
17:28
smile
[2]

wysiu [ ]

Po czym, gdzie, jakiej karty, jakiego monitora, jaki windows?

"nie mam karty graficznej i monitora"
Jak nie masz, to co ma wykryc?

Skup sie troche przy zadawaniu pytan moze.

03.12.2006
17:30
[3]

Pakuś [ Pretorianin ]

po instalacji windowsa, w menadzeże urzadzen nie ma zakładek Karty Graficznej i Monitor !
Co uniemożliwia mi aktalizacje sterowników.

04.12.2006
09:41
[4]

Kaczorowy [ Konsul ]

Tak właśnie ma być, dopiero jak zainstalujesz sterowniki, to zakładki się pojawią.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.