GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki telefon wybrac ?

03.12.2006
17:15
smile
[1]

Delilah [ Centurion ]

Jaki telefon wybrac ?

Mam takie pytanie, interesuja mnie 3 modele telefonow:

- nokia 6600
- j/w 6630
- Panasonic x700

Technicznie najlepiej wychodzi 6630, ale nie podoba mi sie zabardzo wyglad, pod tym wzgledem najlepiej prezentuje sie panasonic ale nokia 6600 tez jest ladna. Gdybyscie mogli doradzic mi, pomoc, jaki telefon sposrod tych 3 wybrac ? Dziekuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.