
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Szukam gry z systemem walki jak w "die by the sword" :)
Jak w temacie... chodzi mi o takie machanie bronią za pomocą myszki - znacie coś podobnego z w miarę ładną grafiką? :)
Behemoth [ Kocham Marysię ]
Hmm... może Deathrap Duengon? Czy jakoś tak :) Było kiedyś w CDA.
Aleś odkopał dinozaura (to Die By The Sword).
Glorn [ Legionista ]
Jak chcesz coś takiego to wybieraj albo gra albo grafa bo pakietu 2 w 1 chyba nie znajdziesz.
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Nawet na golu nie ma nic o tej grze :P
A tak jakoś mi się przypomniało... fajnie się machało tym mieczykiem :P
Czyli że ostatnio, powiedzmy w ciągu ostanich 5-ciu lat nie zrobiono żadnej takiej gry?