GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam gry z systemem walki jak w "die by the sword" :)

03.12.2006
17:11
smile
[1]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Szukam gry z systemem walki jak w "die by the sword" :)

Jak w temacie... chodzi mi o takie machanie bronią za pomocą myszki - znacie coś podobnego z w miarę ładną grafiką? :)

03.12.2006
17:14
[2]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Hmm... może Deathrap Duengon? Czy jakoś tak :) Było kiedyś w CDA.
Aleś odkopał dinozaura (to Die By The Sword).

03.12.2006
17:23
[3]

Glorn [ Legionista ]

Jak chcesz coś takiego to wybieraj albo gra albo grafa bo pakietu 2 w 1 chyba nie znajdziesz.

03.12.2006
17:28
[4]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Nawet na golu nie ma nic o tej grze :P

A tak jakoś mi się przypomniało... fajnie się machało tym mieczykiem :P

Czyli że ostatnio, powiedzmy w ciągu ostanich 5-ciu lat nie zrobiono żadnej takiej gry?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.