GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skąd Ściągnę kolędy ?

03.12.2006
16:55
smile
[1]

ShinChanMun [ Pretorianin ]

Skąd Ściągnę kolędy ?

Witam

Potrzebuje kilka kolęd , a w domu ani jednej płyty z kolędami ... Wie ktoś może gdzie znajde jakieś kolędy do ściągnięcia ? Google już przeszukane . Pozdrawiam

03.12.2006
16:58
[2]

~~~Mateuszer~~~ [ Konsul ]

p2p?

03.12.2006
17:01
[3]

eltexo [ Konsul ]

Ściągniesz CD z półki sklepowej ;)
Pozdrawiam ^.-

03.12.2006
17:03
[4]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Z półki sklepowej to nawet nie trzeba, bo przed świętami pojawią się w większości gazet codziennych czy czasopism dla kobiet za parę złociszy. Gorzej jak potrzebujesz tego na teraz...

03.12.2006
17:04
[5]

ShinChanMun [ Pretorianin ]

Na jasełka . Trudno idę dalej szukać sterte płyt mamy . Może znajde :)

03.12.2006
17:16
[6]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

etexo ---> dokladnie to samo chcialem napisac po przeczytaniu tematu watku ;)

Pozdrawiam :)

03.12.2006
17:34
smile
[7]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

spróbuj SoulSeek'iem :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.