aikikaisensei [ Senator ]
zakup monitora LCD
Postanowiłem zakupić monitor LCD, ale niestety nie znam się na tym sprzęcie za bardzo dlatego mam wielką prośbę do forumowiczów: napiszcie mi jakie parametry (przedziały), jakie złącza i inne (nie wiem co:)) powinien mieć dobry monitor LCD. Oczywiście nie chodzi mi o bardzo drogi sprzęt, ale jednak o dość przyzwoity.
Dziękuję za odpowiedzi.

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
To powiedz ile masz zamiar kasy wydac , oraz wielkosc w calach ;]

mycha921 [ Potępiony ]
Możesz znajdziesz coś w moim wątku ? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5685426&N=1