GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zakup monitora LCD

03.12.2006
16:23
[1]

aikikaisensei [ Senator ]

zakup monitora LCD

Postanowiłem zakupić monitor LCD, ale niestety nie znam się na tym sprzęcie za bardzo dlatego mam wielką prośbę do forumowiczów: napiszcie mi jakie parametry (przedziały), jakie złącza i inne (nie wiem co:)) powinien mieć dobry monitor LCD. Oczywiście nie chodzi mi o bardzo drogi sprzęt, ale jednak o dość przyzwoity.

Dziękuję za odpowiedzi.

03.12.2006
16:31
smile
[2]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

To powiedz ile masz zamiar kasy wydac , oraz wielkosc w calach ;]

03.12.2006
16:31
smile
[3]

mycha921 [ Potępiony ]

Możesz znajdziesz coś w moim wątku ? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5685426&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.