GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Black Sabbath - I Won't Cry For You

03.12.2006
15:49
smile
[1]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Black Sabbath - I Won't Cry For You

Kto w tym kawałku udziela się na wokalu? Mógłby ktoś oświecic? To na pewno nie Ozzie, a może mam mp3 źle podpisaną i to nie Black Sabbath? :P

03.12.2006
15:51
[2]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Napewno BS, z albumu Forbidden, jednak nie mam tego kawalka, wiec nie pomoge

03.12.2006
15:59
[3]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Bodajże Tony Martin.

[edit]

03.12.2006
16:49
[4]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

To był jakiś stały wokalista? Tzn. występuje na płycie we wszystkich kawałkach? Nie lubię Ozziego. Samo BS przez to też raczej słabo, nie znam historii w ogóle, ale jeśli jest jakaś płyta gdzie jest 0 Ozziego to chętnie się z nią zapoznam :>

[edit]
No, wedlug linka Judith nie ma tam w ogóle Ozziego. Myślałem, że ten małpolud wystąpił we wszystkich produkcjach BS.

03.12.2006
19:25
[5]

andrzej701 [ Pretorianin ]

Tony MArtin - Sabsi nagrali z nim tylko kilka płyt, coś mi sie wydaje że nie był to ich "zbyt " popularny wokalista, chociaż mnie samemu się podobał,był z nimi na koncercie w Polsce-byłem tam - było świetnie, chociaż mnie osobiście - drażnił jego wygląd- taki wiejski...ale spiewał nieźle

03.12.2006
19:30
smile
[6]

leszo [ I Can't Dance ]

jak nie pasi Ozzy, obadaj albumy od 1979 r. głownie z Ronnie James Dio

albo rok 1983, płyta Born Again i koncertówka Gillian Tapes z wokalsita Deep Purple

03.12.2006
19:33
[7]

VYKR_ [ Vykromod ]

zmiany skladu BS masz dobrze opisane na MetalStormie (former members):

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.