
Behemoth [ Kocham Marysię ]
Black Sabbath - I Won't Cry For You
Kto w tym kawałku udziela się na wokalu? Mógłby ktoś oświecic? To na pewno nie Ozzie, a może mam mp3 źle podpisaną i to nie Black Sabbath? :P
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Napewno BS, z albumu Forbidden, jednak nie mam tego kawalka, wiec nie pomoge
Judith [ PlayScribe Portable ]
Bodajże Tony Martin.
[edit]
Behemoth [ Kocham Marysię ]
To był jakiś stały wokalista? Tzn. występuje na płycie we wszystkich kawałkach? Nie lubię Ozziego. Samo BS przez to też raczej słabo, nie znam historii w ogóle, ale jeśli jest jakaś płyta gdzie jest 0 Ozziego to chętnie się z nią zapoznam :>
[edit]
No, wedlug linka Judith nie ma tam w ogóle Ozziego. Myślałem, że ten małpolud wystąpił we wszystkich produkcjach BS.
andrzej701 [ Pretorianin ]
Tony MArtin - Sabsi nagrali z nim tylko kilka płyt, coś mi sie wydaje że nie był to ich "zbyt " popularny wokalista, chociaż mnie samemu się podobał,był z nimi na koncercie w Polsce-byłem tam - było świetnie, chociaż mnie osobiście - drażnił jego wygląd- taki wiejski...ale spiewał nieźle

leszo [ I Can't Dance ]
jak nie pasi Ozzy, obadaj albumy od 1979 r. głownie z Ronnie James Dio
albo rok 1983, płyta Born Again i koncertówka Gillian Tapes z wokalsita Deep Purple
VYKR_ [ Vykromod ]
zmiany skladu BS masz dobrze opisane na MetalStormie (former members):