
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Władca Pierścieni - Zbieramy ekipe

Ertix [ Pretorianin ]
Ja zabije robcia i Saurona, a potem ich zjemy
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Taa... ta ekspresja syntezatora Ivona jest poprostu powalająca....

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]
Parę tekstów dobrych : )

Aaron [ Niedźwiedź ]
Nie lubię tego. Nic porywającego i strasznie denne

ShinChanMun [ Pretorianin ]
- Wal się
- Ty Też
A mnie to rozwaliło .

MaN_of_WaR [ People Know Me ]
- Dożywocie. taka wpadka
- trzeba wezwac Pomena
Laios [ Zarzew ]
Zajebiste :DDDDDD

MR.MANIAK [ Senator ]
Policja! Co to za zebranie?

ValkyreX [ shikyo ]
Widziałem juz kiedyś, fajne to jest. :)

szuru-buru [ Konsul ]
Świetne
- Wal się
- Ty Też
kraju92 [ Flame Alchemist ]
super
PatriciusG. [ frank zappa ]
Ja zabije robcia i Saurona, a potem ich zjemy jest najlepsze

Buby [ Perfekt ]
Popieram QQuel'a :)
Scarface. [ Konsul ]
Dobre:)
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
up

Pablox8 [ Konsul ]
On ukradł mu świnie!!!
Dobre hehe

sajlentbob [ Generaďż˝ ]
takie przeróbki przeważnie są tylko głupie i wulgarne ale ta daje radę.
"Stać FBI"

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
tak mało chętnych do oglądania
misztel [ +0,10gr! ]
Ma ktos jeszcze jakies filmiki z IVONkA ? :)
koko spoko [ Konsul ]
ja rezerwuje nóżki! ;)
misztel -> poszukaj na youtube.com sasiadów :P

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Hehe fajne, ale już to widziałem
Leilong [ Generaďż˝ ]
O LOL takie podkłady to 5 min. roboty
Igierr [ Warrior ]
domin-->
po co upujesz ten wontek?
przecież nie oczekujesz na żedną odpowiedź:/
a co do filmu to sredniawy