Ward [ Senator ]
Małysz w swoje 29 urodziny prowadzi po pierwszej serii.
czy Adam będzie pierwszy w Lillehammer po zakończeniu konkursu ?
trzymamy kciuki ;->
Ward [ Senator ]
rozpoczyna się 2 seria , za pół godziny będziemy gratulować Adamowi
oby , bo warunki niezbyt dobre -deszcz i mgła ;->
Andre770 [ Koniokwiciur ]
<kciuk>
sir balor [ Pretorianin ]
Mnie te skoki poprostu nudzą, każdy skok wygląda tak samo, nie wiem co w tym takiego ciekawego?
misztel [ +0,10gr! ]
nieeee
3 =( chyba..

Ertix [ Pretorianin ]
sir balor --> a co ciekawego jest piłce nożnej ? ciągle to samo, biega 10 typa za piłką, dwóch stoi na bramce. A jednak ludzie to oglądają i przezywają emocje. Tak samo jest ze skokami.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Czeci!

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
JEST MI WSTYD RZE JESTEM POLAKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111~~```one

Kompo [ alkopoligamista ]
Brawo! Trzecie miejsce. :)
Ward [ Senator ]
sir balor – jak Polak jest na podium to widać chyba różnicę :->
Adam trzeci , gratulacje ale dzisiaj brakuje nam trochę do szczęście nie tylko w siatkówce

BossManPL [ Konsul ]
sir balor, a co ciekawego w oglądaniu 11x2 osiłków biegających za piłką? Wole już patrzeć jak Małysz zdobywa złoto w nudnych skokach niż jak te patałachy przynoszą nam wstyd prawie w każdym ważnym meczu (mowa tu o piłce nożnej).

Ward [ Senator ]
Bullzeye_NEO - nie dość że piszesz głupstewka , to z shifteem i strasznymi bykami
misztel [ +0,10gr! ]
BossManPL - szczególnie w 2 ostatnich. stfu.
sir balor [ Pretorianin ]
Ale piłki nożnej też nie oglądam.
Jak to mój ojciec przed chwilą powiedział:
"Czy Małysz k**** wygra czy przegra to i tak to nie zmieni mojej sytuacji"

Ward [ Senator ]
niezłe podejście ;->
po co w ogóle oni wysyłają gdzieś sportowców?
hee-hee
to był dobry dzień dla polskiego sportu , małysz trzeci w skokach , gwizdoń trzecia w pucharze świata biathlonistów , siatkarze srebro - GRATKI panie i panowie :->
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Jak to mój ojciec przed chwilą powiedział:
"Czy Małysz k**** wygra czy przegra to i tak to nie zmieni mojej sytuacji"
dobre. to po kiego h** oglądać w ogóle telewizje, słuchać radia, czytać gazety jak i tak to nie zmieni sytuacji

Deepdelver [ Legend ]
Sonny Silooy --> wypchnij ojca z balkonu, to zmieni sytuację was obu i będziecie zadowoleni.
mikmac [ Senator ]
sirbalor -->
widac twoj ojciec jest juz tak przegranym looserem, ze liczy na to iz wygrana sportowca moze pomoc jego sytuacji zyciowej...
zenujace!
EG2006_26717291 [ Ghorri ]
3 miejsce - nie jest źle, chociaż miał szanse wygrać w swoje urodziny.

MacekPLACEKzWOŁOWINY [ Legionista ]
łatwo wam mówić. Żeby ocenić innych treba się przyjrzeć samemu sobie. wk...wia mnie to już. Wszysc narzekają na wszystkich ale sami nic nie zrobią. Tak samo z gadaniem że Polska jest do dupy i że to zasrana dziura a kto biega po nocy i niszczy wszystko doodkoła co inni ludzie robią wkładając w to pracę?? - powiem wam - ci co narzekają na wszystko, tylko że tak jest łatwiej i jest teraz na topie narzekać na polityków na polskę i wogóle na cały świat. Weźcie się do roboty bo narzekać to każde ścierwo potrafi a zrobić coś pożytecznego to mało kto.
< za literówki z góry przepraszam >

Andrewlee [ BFXXJ ]
A mial szanse na 1. miejsce, moglo byc tak pieknie...
Nie to zebym narzekal, ale nie powiem tez zeby te 2. i 3. miejsca (niezaleznie od dyscypliny) mnie w pelni satysfakcjonowaly.