GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Małysz w swoje 29 urodziny prowadzi po pierwszej serii.

03.12.2006
14:46
[1]

Ward [ Senator ]

Małysz w swoje 29 urodziny prowadzi po pierwszej serii.

czy Adam będzie pierwszy w Lillehammer po zakończeniu konkursu ?

trzymamy kciuki ;->

03.12.2006
15:04
[2]

Ward [ Senator ]

rozpoczyna się 2 seria , za pół godziny będziemy gratulować Adamowi
oby , bo warunki niezbyt dobre -deszcz i mgła ;->

03.12.2006
15:19
[3]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

<kciuk>

03.12.2006
15:22
[4]

sir balor [ Pretorianin ]

Mnie te skoki poprostu nudzą, każdy skok wygląda tak samo, nie wiem co w tym takiego ciekawego?

03.12.2006
15:26
[5]

misztel [ +0,10gr! ]

nieeee

3 =( chyba..

03.12.2006
15:27
smile
[6]

Ertix [ Pretorianin ]

sir balor --> a co ciekawego jest piłce nożnej ? ciągle to samo, biega 10 typa za piłką, dwóch stoi na bramce. A jednak ludzie to oglądają i przezywają emocje. Tak samo jest ze skokami.

03.12.2006
15:27
smile
[7]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Czeci!

03.12.2006
15:28
smile
[8]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

JEST MI WSTYD RZE JESTEM POLAKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111~~```one

03.12.2006
15:28
smile
[9]

Kompo [ alkopoligamista ]

Brawo! Trzecie miejsce. :)

03.12.2006
15:28
[10]

Ward [ Senator ]

sir balor – jak Polak jest na podium to widać chyba różnicę :->

Adam trzeci , gratulacje ale dzisiaj brakuje nam trochę do szczęście nie tylko w siatkówce

03.12.2006
15:30
smile
[11]

BossManPL [ Konsul ]

sir balor, a co ciekawego w oglądaniu 11x2 osiłków biegających za piłką? Wole już patrzeć jak Małysz zdobywa złoto w nudnych skokach niż jak te patałachy przynoszą nam wstyd prawie w każdym ważnym meczu (mowa tu o piłce nożnej).

03.12.2006
15:31
smile
[12]

Ward [ Senator ]

Bullzeye_NEO - nie dość że piszesz głupstewka , to z shifteem i strasznymi bykami

03.12.2006
15:31
[13]

misztel [ +0,10gr! ]

BossManPL - szczególnie w 2 ostatnich. stfu.

03.12.2006
15:33
[14]

sir balor [ Pretorianin ]

Ale piłki nożnej też nie oglądam.
Jak to mój ojciec przed chwilą powiedział:
"Czy Małysz k**** wygra czy przegra to i tak to nie zmieni mojej sytuacji"

03.12.2006
15:48
smile
[15]

Ward [ Senator ]

niezłe podejście ;->
po co w ogóle oni wysyłają gdzieś sportowców?
hee-hee

to był dobry dzień dla polskiego sportu , małysz trzeci w skokach , gwizdoń trzecia w pucharze świata biathlonistów , siatkarze srebro - GRATKI panie i panowie :->

03.12.2006
15:50
[16]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Jak to mój ojciec przed chwilą powiedział:
"Czy Małysz k**** wygra czy przegra to i tak to nie zmieni mojej sytuacji"


dobre. to po kiego h** oglądać w ogóle telewizje, słuchać radia, czytać gazety jak i tak to nie zmieni sytuacji

03.12.2006
16:09
smile
[17]

Deepdelver [ Legend ]

Sonny Silooy --> wypchnij ojca z balkonu, to zmieni sytuację was obu i będziecie zadowoleni.

03.12.2006
16:14
[18]

mikmac [ Senator ]

sirbalor -->
widac twoj ojciec jest juz tak przegranym looserem, ze liczy na to iz wygrana sportowca moze pomoc jego sytuacji zyciowej...
zenujace!

03.12.2006
16:24
[19]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

3 miejsce - nie jest źle, chociaż miał szanse wygrać w swoje urodziny.

03.12.2006
16:36
smile
[20]

MacekPLACEKzWOŁOWINY [ Legionista ]

łatwo wam mówić. Żeby ocenić innych treba się przyjrzeć samemu sobie. wk...wia mnie to już. Wszysc narzekają na wszystkich ale sami nic nie zrobią. Tak samo z gadaniem że Polska jest do dupy i że to zasrana dziura a kto biega po nocy i niszczy wszystko doodkoła co inni ludzie robią wkładając w to pracę?? - powiem wam - ci co narzekają na wszystko, tylko że tak jest łatwiej i jest teraz na topie narzekać na polityków na polskę i wogóle na cały świat. Weźcie się do roboty bo narzekać to każde ścierwo potrafi a zrobić coś pożytecznego to mało kto.



< za literówki z góry przepraszam >

03.12.2006
16:54
smile
[21]

Andrewlee [ BFXXJ ]

A mial szanse na 1. miejsce, moglo byc tak pieknie...
Nie to zebym narzekal, ale nie powiem tez zeby te 2. i 3. miejsca (niezaleznie od dyscypliny) mnie w pelni satysfakcjonowaly.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.