Żuraf101 [ Centurion ]
Problem ze netem
Kufa od pewnego czasu nie moge wejsc na str. wikipedii, co mnie bardzo drażni bo jest mi potzrebna. A pod vista chodzi a pod xp nie chce. A ja nie chce robic formata, co to moze byc???