GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze netem

03.12.2006
14:42
[1]

Żuraf101 [ Centurion ]

Problem ze netem

Kufa od pewnego czasu nie moge wejsc na str. wikipedii, co mnie bardzo drażni bo jest mi potzrebna. A pod vista chodzi a pod xp nie chce. A ja nie chce robic formata, co to moze byc???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.