GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do chemików (i nie tylko;)

03.12.2006
14:04
[1]

Gamex [ Centurion ]

Pytanie do chemików (i nie tylko;)

Potrzebuje konkretnych informacji o reakcji amonolizy ( na jej temat)
szukałem w google ale jest tego mało a ja potrzebuje trochę wiecej niz oferuja strony znalezione w google;)
z gory dziekuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.