wonters [ Centurion ]
Stary DOOM?
witam!
mam takie pytanko, naszla mnie chec zeby zagrac w tego starego DOOM'a, tego pierwszego, chyba nazywal sie DOOM3D, moze ktos wie skad mozna to wziasc i czy ruszy na XP?
Jerryzzz [ E ]
_Luke_ [ Death Incarnate ]
To jest lepsze:

wonters [ Centurion ]
zalozylem konto na tym abadonware ale nie wiem jak sciagnac tego dooma, nigdzie nie widze zadnego downloadu ani nic? o_O
EDIT: Z tej strony sie nie da sciagnac tej gry :/