GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stary DOOM?

03.12.2006
14:03
[1]

wonters [ Centurion ]

Stary DOOM?

witam!

mam takie pytanko, naszla mnie chec zeby zagrac w tego starego DOOM'a, tego pierwszego, chyba nazywal sie DOOM3D, moze ktos wie skad mozna to wziasc i czy ruszy na XP?

03.12.2006
14:04
[2]

Jerryzzz [ E ]

03.12.2006
14:08
[3]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

To jest lepsze:

03.12.2006
14:34
smile
[4]

wonters [ Centurion ]

zalozylem konto na tym abadonware ale nie wiem jak sciagnac tego dooma, nigdzie nie widze zadnego downloadu ani nic? o_O

EDIT: Z tej strony sie nie da sciagnac tej gry :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.