
QrKo [ Legend ]
Zepsuł mi się IE 6 :(
Smieszna sprawa - wklepujac jakikolwiek adres w pasku adresu w IE po kliknieciu entera otwiera mi sie... Opera i przechodzi pod wskazany adres.
Stalo sie tak po zainstalowaniu IE7 Standalone, skasowalem go ale nie pomoglo, zainstalowalem 6 na nowo ale rowniez nie pomoglo.
Potrzebuje działającego IE 6.0 do kilku rzeczy, wiec jezeli ktos wie o co chodzi to prosze o pomoc :)
Moshimo [ FullMetal ]
Hmm moze reinstalacja opery?
QrKo [ Legend ]
Obawiam sie ze bedzie trzeba, ale chcialbym tego uniknac, wiec poczekam - moze ktos cos doradzi jescze.
Odnosnie Opery - na oficjalnej stronie jest wersja 9.02 a na necie widzialem juz 9.10 - to jakas beta nieoficjalna?
QrKo [ Legend ]
up
Zainstalowałem Maxthona i działa dobrze, FF tez dziala dobrze wiec to raczej nie wina Opery.
Mimo to zalezalo by mi na 'czystym' IE.
Moze jednak ktos?