GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zepsuł mi się IE 6 :(

03.12.2006
13:54
smile
[1]

QrKo [ Legend ]

Zepsuł mi się IE 6 :(

Smieszna sprawa - wklepujac jakikolwiek adres w pasku adresu w IE po kliknieciu entera otwiera mi sie... Opera i przechodzi pod wskazany adres.

Stalo sie tak po zainstalowaniu IE7 Standalone, skasowalem go ale nie pomoglo, zainstalowalem 6 na nowo ale rowniez nie pomoglo.

Potrzebuje działającego IE 6.0 do kilku rzeczy, wiec jezeli ktos wie o co chodzi to prosze o pomoc :)

03.12.2006
13:59
[2]

Moshimo [ FullMetal ]

Hmm moze reinstalacja opery?

03.12.2006
14:05
[3]

QrKo [ Legend ]

Obawiam sie ze bedzie trzeba, ale chcialbym tego uniknac, wiec poczekam - moze ktos cos doradzi jescze.

Odnosnie Opery - na oficjalnej stronie jest wersja 9.02 a na necie widzialem juz 9.10 - to jakas beta nieoficjalna?

04.12.2006
18:59
[4]

QrKo [ Legend ]

up

Zainstalowałem Maxthona i działa dobrze, FF tez dziala dobrze wiec to raczej nie wina Opery.
Mimo to zalezalo by mi na 'czystym' IE.

Moze jednak ktos?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.