GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poradniki GryOnLine na...

03.12.2006
13:10
[1]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Poradniki GryOnLine na...

...eMule

Soul --> czy wy coś robicie, aby zapobiec temu piractwu?

BTW -->

03.12.2006
13:15
[2]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

A jak uważasz, co można zrobić? P2P było, jest i będzie, nic nowego. Ameryki nie odkryłeś.

03.12.2006
13:17
smile
[3]

cycu2003 [ Legend ]

juz bardziej są bezczelni jak sprzedaja na allegro

03.12.2006
13:18
smile
[4]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Soul --> czy wy coś robicie, aby zapobiec temu piractwu?
A co robi Michael Jackson, Britney Spears czy Metallica?

03.12.2006
13:19
smile
[5]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

QQuel --> Można sprawdzać IP użytkowników udostępniających z IP użytkowników zalogowanych w danej chwili i banować ich na GOLu ;)

03.12.2006
13:20
smile
[6]

gad1980 [ Konsul ]

Wydaje mi sie, ze nic sie z tym zrobic nie da...

BTW W kazdym kiosku lezy komplecik za 19,90 w eleganckiej Encyklopedii Gracza 2007 ale coz... Mentalnosci niektorych nie da sie przezwyciezyc... Nawet gdyby byly za 5 PLN wszystkie to i tak sa osobnicy, ktorzy nie sa wstanie sie przelamac i zaplacic za czyjas prace...

03.12.2006
13:21
[7]

volvo95 [ Legend ]

Według mnie autor wątku chciał się po prostu pochwalic co znalazł na emule, a ten tekst do Soula pojawił się tylko w celu unikniecia minusowych punktów w rankingu.

03.12.2006
13:21
smile
[8]

halski88 [ Pan Prezes ]

płacić? wolne żarty! Ja mogę to ściągnąć s sieci


ironia mode off


sam czasami piszę i wiem co to znaczy... straszne

03.12.2006
13:22
smile
[9]

jamkgh [ YA RLY ]

zDRMujcie nastepne poradniki i problem z glowy.

03.12.2006
13:22
[10]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

volvo95 --> o co ci chodzi?

03.12.2006
13:31
smile
[11]

volvo95 [ Legend ]

Bo nie rozumiem co chciales osiagnac zakladajac ten wątek.
Myślisz, że Soul nie wie, że poradniki są na Emule? Oświece Cię - WIE!

A to całe piractwo dzięki właśnie takim jak ty jest szerzone, bo jestem w 100% pewny, że dzięki temu wątkowi Marysia, Zenek i Zosia właśnie dowiedzieli się, że są poradniki na Emule i poszli je pobrac.

03.12.2006
13:37
smile
[12]

pablo397 [ sport addicted ]

eee tam

specjalnie wzialem abonament zeby poczytac poradniki oficjalnych dodatkow do obliviona i jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylem przetlumaczona na jezyk polski wersje poradnikow dostepnych na zagranicznych serwerach poswieconych grom. nawet podpisy pod screenami byly identyczne (ofcoz tez przetlumaczone). myslalem ze autor cos sie napracowal, pogral, popatrzyl i pozniej napisal te wszystkie ciekawostki, dlatego warto mu zaplacic i kupic ten abonament a tu zonk. okej, tlumaczenie tez mu pewnie chwilke zajelo, ale takie cos to i ja moge zrobic w pol godzinki i nie raczej nie wzial bym za to kasy...

no ale widac wszyscy sie cenia...

03.12.2006
13:38
smile
[13]

Ertix [ Pretorianin ]

Nie na jednym emule się walają poradniki z GOLa - one są w całej sieci ! :D

03.12.2006
13:39
[14]

ereyty [ Bragiel ]

A co można zrobić ? Nic. Jeżeli Hollywood, gdzie obraca się milirdami dolarów jest bezradne w stosunku do ściągania filmów, to co może zrobić GOL.

03.12.2006
13:40
[15]

mr. Spark [ ]

pablo397--> A ten zagraniczny serwis to pewnie gamepressure.com? ;]

03.12.2006
13:43
smile
[16]

Ward [ Senator ]

volvo95 - tak jest , zamiast kibicować biało-czerwonym kolo piracił na emule na maxa , ciekawe ile z tych poradników w tej chwili sam udostępnia ;->

03.12.2006
13:44
smile
[17]

pablo397 [ sport addicted ]

mr. Spark --> moze i tak. o co chodzi z tym gamepressure? to jakas anglojezyczna wersja gry-online czy co, bo taka sama szata graficzna?

co nie zmienia faktu ze tam bylo za darmoche a tu trza placic

03.12.2006
13:45
[18]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Ward --> nie jestem piratem, więc żadnych. Mam kasę na wypas sprzęt, więc mam i kasę na oryginalne gry i na np. poradniki GOL-a.

03.12.2006
13:45
smile
[19]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

odkrył Amerykę w konserwach

03.12.2006
13:46
[20]

Ward [ Senator ]

ok. kolo
nie piracisz -a po co masz emule?
dla testów super sprzętu ?
jakich?
hee-hee

03.12.2006
13:46
smile
[21]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

piokos --> a tobie co znów

03.12.2006
13:46
smile
[22]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

kolo ---> i tak robisz dobra mine do zlej gry. Niby po co szukales poradnikow gola na emule?? chyba nie z ciekawosci, pewnie samemu zal ci bylo smsa wyslac, a teraz sie starasz podlizać.

a o poradnikach na emule soul wie juz od dawna;)

03.12.2006
13:46
[23]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Ward --> np. do pobierania wersji Beta najnowszych gier ;-]

Soldamn --> szukałem z ciekawości.

03.12.2006
13:47
[24]

mr. Spark [ ]

mr. Spark --> moze i tak. o co chodzi z tym gamepressure? to jakas anglojezyczna wersja gry-online czy co, bo taka sama szata graficzna?

co nie zmienia faktu ze tam bylo za darmoche a tu trza placic


Dokładnie. Autor poradnika dostaje podwójna forse za przygotowanie angielskiej wersji poradnika na gampressure.com :)
O tym, że tam jest za darmo nie wiedziałem :x

03.12.2006
13:47
smile
[25]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

_kolo_----a co mają zrobić?! Powinieneś się cieszyć bo jeszcze coś wymyślą i nie będziesz mógł przeglądać zawartości Emule :P

03.12.2006
13:50
smile
[26]

Ward [ Senator ]

kolo - bety extra gier masz na serwerach gola za sms , transfer jak burza, po co się męczyć z emule i tym kap-kap 10kb/s

03.12.2006
13:59
smile
[27]

volvo95 [ Legend ]

Myśląca osoba, oburzona faktem pojawienia się poradników GOLa na Emule powinna wysłac Soulowi dyskretnego emaila z ta informacją, a nie ogłaszac się z tym na forum. Dlatego też uważam, że po prostu chciałeś pochwalic się swoim odkryciem.

03.12.2006
14:00
[28]

ereyty [ Bragiel ]

>>>ok. kolo
nie piracisz -a po co masz emule?
dla testów super sprzętu ?
jakich?
hee-hee>>>
Błędne myślenie.
Czy p2p musi służyć tylko do piractwa?
Nagram sobie filmik z chrzcin siostrzenicy i przesyłam go potem prze emule szwagrowi.

Ty myślisz emule-to od razu złodziejstwo, a tak nie jest służy to również do przesyłania rzeczy, które nie mieszczą się w mailu, a jest się ich prawnym właścicielem.

03.12.2006
14:01
[29]

Mychu [ Centurion ]

Zreszta uzytkownicy neozdrady maja to za darmo tylko z pewnym opoznieniem i pewnie tez nie wszystkie poradniki.

03.12.2006
14:04
[30]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

ereyty --> Ja samemu szwagrowi przesłał bym przez GG. Ale całej rodzinie już faktycznie przez eMule.

03.12.2006
14:18
[31]

Ellanel [ Astral Traveler ]

Ja w dzisiejszych czasach wrzucił bym film ze chrzcin na rapidshare :P Trzeba iść z duchem czasu :)
Ale prawdą jest, że warez przeniósł się na serwery firm hostujących pliki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.