GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czyszczenie swapa.

03.12.2006
13:05
[1]

fasz [ Konsul ]

Czyszczenie swapa.

Czy da się wyłączyć czyscenie swapa (pamięci wirtualnej) przy wyłączaniu kompa? Jeśli tak, to jak?

03.12.2006
13:11
[2]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

[ HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management ]
"ClearPageFileAtShutdown" = 0


domyslnie ta opcja jest wylaczona w systemie, wiec jezeli nic nie grzebales to nie powinno to bys ustawione

03.12.2006
13:48
[3]

Lutz [ Generaďż˝ ]

Jest taki fajny dodatek XP-Antispy, ktory warto odpalic na swiezo zainstalowanym systemie

03.12.2006
17:15
[4]

fasz [ Konsul ]

gdzie mam to wpisać: [ HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management ]
bo gdy wpisuje w ścieżce adresu w moim komputerze to otwiera mi się jakaś strona internetowa

03.12.2006
17:23
[5]

fasz [ Konsul ]

jużkapuje co z tym kluczem zrobić tylko mam taki problem:
niby mam wyłączone czyszczenie swapa, ale jeśli powiększe plik stronicowania to długo mi się wyłącza, a gdy pomniejsze to szybciej się wyłącza

03.12.2006
20:24
[6]

fasz [ Konsul ]

UP!
Proszę o odpowiedź

03.12.2006
20:40
[7]

Mazzop [ ]

Może to kwestia fragmentacji, chociaż nie wiem jak to ma się do wyłączania.

03.12.2006
21:20
[8]

fasz [ Konsul ]

fragmentacji... czyli?

04.12.2006
13:05
[9]

fasz [ Konsul ]

up

04.12.2006
13:10
[10]

wysiu [ ]

Dostales wyzej linka do xp-antispy, raczyles go w ogole obejrzec?

Po co sie bierzesz za takie grzebanie w systemie, jak nie masz o tym pojecia? Popros jakiegos kolege, niech ci kompa poustawia...

04.12.2006
13:11
[11]

fasz [ Konsul ]

włączałem xp-antispy i niby jest wyłączone czyszczenie swapa, ale gdy powiększe plik stronicowania to mi się długo wyłącza

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.