fasz [ Konsul ]
Czyszczenie swapa.
Czy da się wyłączyć czyscenie swapa (pamięci wirtualnej) przy wyłączaniu kompa? Jeśli tak, to jak?
Scatterhead [ łapaj dzień ]
[ HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management ]
"ClearPageFileAtShutdown" = 0
domyslnie ta opcja jest wylaczona w systemie, wiec jezeli nic nie grzebales to nie powinno to bys ustawione
Lutz [ Generaďż˝ ]
Jest taki fajny dodatek XP-Antispy, ktory warto odpalic na swiezo zainstalowanym systemie
fasz [ Konsul ]
gdzie mam to wpisać: [ HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management ]
bo gdy wpisuje w ścieżce adresu w moim komputerze to otwiera mi się jakaś strona internetowa
fasz [ Konsul ]
jużkapuje co z tym kluczem zrobić tylko mam taki problem:
niby mam wyłączone czyszczenie swapa, ale jeśli powiększe plik stronicowania to długo mi się wyłącza, a gdy pomniejsze to szybciej się wyłącza
fasz [ Konsul ]
UP!
Proszę o odpowiedź
Mazzop [ ]
Może to kwestia fragmentacji, chociaż nie wiem jak to ma się do wyłączania.
fasz [ Konsul ]
fragmentacji... czyli?
fasz [ Konsul ]
up
wysiu [ ]
Dostales wyzej linka do xp-antispy, raczyles go w ogole obejrzec?
Po co sie bierzesz za takie grzebanie w systemie, jak nie masz o tym pojecia? Popros jakiegos kolege, niech ci kompa poustawia...
fasz [ Konsul ]
włączałem xp-antispy i niby jest wyłączone czyszczenie swapa, ale gdy powiększe plik stronicowania to mi się długo wyłącza