GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę doradźcie mi w wyborze dobrego rpg'a

03.12.2006
13:03
[1]

Midgardsorm [ Generaďż˝ ]

Proszę doradźcie mi w wyborze dobrego rpg'a

Witam
ostatnio strasznie duzo nowych geri w tym gatunku sie ukazalo
jednak mi chodzi o cos nie polegajacego jedynie na klikaniu idz przynies zabij tylko na zlozonej fabule :) takiego prawdziwego rpg'a

bardzo dziekuje za rady !

03.12.2006
13:09
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Bardzo fajnie gra się w "Fable". Bo w "Gothic" na pewno grałeś?

03.12.2006
13:49
[3]

Aurelinus [ Amun-Ra ]

Poczekaj chwilę na NWN 2, bo Gothic to niestety właśnie klikanina bez celu i głębi + wyrywanie włosów z czego się da z powodu modelu walki i pracy kamery... Albo może coś ze starego repertuaru. Teraz takich gier jak na lekarstwo.

03.12.2006
13:50
[4]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Baldur's Gate I i II

03.12.2006
13:55
[5]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

A ja odradzam Fable - nuda i jeszcze raz nuda. Ktoś chyba próbował zrobić coś nieliniowego poprzez dodanie mnóstwa bajerów (ubranie, tatuaże, wygląd, mieszkanie, burdele/zwiazki uczuciowe :P), ale według mnie to nie wyszło. I mamy grę rpg w której bohater ma mnóstwo misji do wyboru z których każda z nich... prowadzi go do końca po sznurku.

Z nowych to też radzę czekać na NWN2... albo fallout :P

03.12.2006
13:56
smile
[6]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Poczekaj te kika dni na NWN 2 :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.