Midgardsorm [ Generaďż˝ ]
Proszę doradźcie mi w wyborze dobrego rpg'a
Witam
ostatnio strasznie duzo nowych geri w tym gatunku sie ukazalo
jednak mi chodzi o cos nie polegajacego jedynie na klikaniu idz przynies zabij tylko na zlozonej fabule :) takiego prawdziwego rpg'a
bardzo dziekuje za rady !
mirencjum [ operator kursora ]
Bardzo fajnie gra się w "Fable". Bo w "Gothic" na pewno grałeś?
Aurelinus [ Amun-Ra ]
Poczekaj chwilę na NWN 2, bo Gothic to niestety właśnie klikanina bez celu i głębi + wyrywanie włosów z czego się da z powodu modelu walki i pracy kamery... Albo może coś ze starego repertuaru. Teraz takich gier jak na lekarstwo.
moszeusz [ PSP OWNER ]
Baldur's Gate I i II
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
A ja odradzam Fable - nuda i jeszcze raz nuda. Ktoś chyba próbował zrobić coś nieliniowego poprzez dodanie mnóstwa bajerów (ubranie, tatuaże, wygląd, mieszkanie, burdele/zwiazki uczuciowe :P), ale według mnie to nie wyszło. I mamy grę rpg w której bohater ma mnóstwo misji do wyboru z których każda z nich... prowadzi go do końca po sznurku.
Z nowych to też radzę czekać na NWN2... albo fallout :P

bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Poczekaj te kika dni na NWN 2 :)