GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko odnosnie PowerPointa

03.12.2006
12:57
[1]

Żuraf101 [ Centurion ]

Pytanko odnosnie PowerPointa

Mam takie pytanko:

Czy da sie do prezentracji w power pointcie wkleic\wstawic\dodac filmik albo utwor muzyczny i żeby był odtwarzany w normalnym odtwarzaczu? Tzn, żęby było: play, stop, pauza, pasek postepu, mądry interfejs, itd.


03.12.2006
13:09
[2]

Żuraf101 [ Centurion ]

up

03.12.2006
13:34
[3]

N2 [ negroz ]

03.12.2006
14:02
[4]

Żuraf101 [ Centurion ]

Wielkie dzieki stary. Jesteś wielki!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.