Żuraf101 [ Centurion ]
Pytanko odnosnie PowerPointa
Mam takie pytanko:
Czy da sie do prezentracji w power pointcie wkleic\wstawic\dodac filmik albo utwor muzyczny i żeby był odtwarzany w normalnym odtwarzaczu? Tzn, żęby było: play, stop, pauza, pasek postepu, mądry interfejs, itd.
Żuraf101 [ Centurion ]
up
N2 [ negroz ]
Żuraf101 [ Centurion ]
Wielkie dzieki stary. Jesteś wielki!