GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Modliszek - zakup.

03.12.2006
12:51
[1]

Scofield [ Konsul ]

Modliszek - zakup.

Czy warto kupic obie modliszkę? Czy ktos mial? Czy sprawia frajde?

P.S jest roznica miedzy modliszką a modliszkiem?

03.12.2006
12:54
smile
[2]

Flyby [ Outsider ]

..jak będziesz trzymał parkę modliszek razem to się przekonasz o tej różnicy - fascynujące

03.12.2006
12:55
smile
[3]

VYKR_ [ Vykromod ]

znaczy tej roznicy, ze dla modliszki sex = happy meal, a dla modliszka juz niekoniecznie? :P

03.12.2006
12:56
[4]

Arczens [ Legend ]

Reaguje na imie, pilnuje chalupy, potrafi drobne sztuczki, super sprawa, a co do plci coz ...

03.12.2006
12:59
[5]

ksips [ Generaďż˝ ]

Poszukaj, sam kiedyś założyłem taki topic

03.12.2006
13:04
[6]

Scofield [ Konsul ]

No dzieki, troche poczytalem ale jestem ciekaw jak jest w praktyce?

03.12.2006
13:10
smile
[7]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

jeśli są tak wymagające jak patyczaki to... lepiej zacznij właśnie od tych drugich - są chyba o wiele tańsze, ale po śmierci piątej czy dziesiątej partii może nauczysz się jakie warunki życia trzeba im zapewnić :)

03.12.2006
13:22
smile
[8]

pablo397 [ sport addicted ]

ale po śmierci piątej czy dziesiątej partii może nauczysz się jakie warunki życia trzeba im zapewnić :)

<<<------

03.12.2006
13:27
[9]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

To wcale nie jest śmieszne ;)
U mnie sporo ich wyzdychało... albo miały za zimno, albo za sucho...albo za wilgotno i za parno :)
Raz wrzuciłem im taki "żwirek" żeby nie chodziły po gołym słoiku i kawałku gałązki - to po dniu skraplania ich wodą z ziarenek żwirku zrobiły się wielgachne ziarna i przygniotły kilka patyczaków.

No ale i tak sobie darowałem po pewnym czasie, nie miałem serca do masowego mordowania tych zwierzątek z powodu braku doświadczenia :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.