mirencjum [ operator kursora ]
Wejdź do czołgu PT-91 TWARDY
Można zobaczyć jak czołg wygląda od środka. Trzeba nacisnąć czerwoną strzałkę i myszką zwiedzać.

Ertix [ Pretorianin ]
Fajne to to :) szkoda że strzelać niemożna xD

Flyby [ Outsider ]
..niezłe .."dziennik" nam się rozwija ;) ..ktoś by powiedział że w pożądaną stronę ;)