GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie mam w co grać:(

03.12.2006
12:25
[1]

koleś14 [ Centurion ]

Nie mam w co grać:(

Poradźcie mi jakąś fajną i nie zajmującą wiele miejsca gierke...

03.12.2006
12:26
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

03.12.2006
12:26
[3]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

prince of persia

03.12.2006
12:28
smile
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Wolfenstein!

03.12.2006
12:29
[5]

N2 [ negroz ]

W jakim gatunku gier gustujesz?

03.12.2006
12:34
[6]

koleś14 [ Centurion ]

N2----------->FPS,FPP,ewentualnie jakis dobry RPG:)

03.12.2006
12:36
smile
[7]

Ertix [ Pretorianin ]

METAL GEAR SOLID ! :)

03.12.2006
12:42
smile
[8]

Sky Blaster [ Pretorianin ]

Kup sobie pierwszą z brzegu konsolę.

03.12.2006
13:01
smile
[9]

Orzołek [ Chor��y ]

Max Payne 2 - jest fajny, są akcje z matrix'a i jest na dwóch płytach CD!

03.12.2006
13:04
smile
[10]

SirZawisza [ Konsul ]

Kierki,
Pasjanc
Spaer
nie wiem co jeszcze ;p
nie a tak powaznie to Colin McRally2 eee Unreal Tornament eee NFS Carbon lub Most Wanted eee moze Q3 Arena ??

03.12.2006
13:06
smile
[11]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Oblivion

Gra na wieeeleee godzin!

BTW koleś --> jaki masz komputer? Procesor, karta graficzna i RAM?

03.12.2006
13:08
[12]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

Zagraj w karty. Uwierz mi, że tyle miejsca co one zajmują, to żadna gra tak mało nie potrzebuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.