koleś14 [ Centurion ]
Nie mam w co grać:(
Poradźcie mi jakąś fajną i nie zajmującą wiele miejsca gierke...
Narmo [ Naczelny Maruda ]
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
prince of persia

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Wolfenstein!
N2 [ negroz ]
W jakim gatunku gier gustujesz?
koleś14 [ Centurion ]
N2----------->FPS,FPP,ewentualnie jakis dobry RPG:)

Ertix [ Pretorianin ]
METAL GEAR SOLID ! :)

Sky Blaster [ Pretorianin ]
Kup sobie pierwszą z brzegu konsolę.

Orzołek [ Chor��y ]
Max Payne 2 - jest fajny, są akcje z matrix'a i jest na dwóch płytach CD!

SirZawisza [ Konsul ]
Kierki,
Pasjanc
Spaer
nie wiem co jeszcze ;p
nie a tak powaznie to Colin McRally2 eee Unreal Tornament eee NFS Carbon lub Most Wanted eee moze Q3 Arena ??

_kolo_ [ Czarny Kon ]
Oblivion
Gra na wieeeleee godzin!
BTW koleś --> jaki masz komputer? Procesor, karta graficzna i RAM?
zuromil [ Człowiek Jazda ]
Zagraj w karty. Uwierz mi, że tyle miejsca co one zajmują, to żadna gra tak mało nie potrzebuje.