GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klawiatura numeryczna zamiast myszki...

03.12.2006
12:14
[1]

Sułtan [ Centurion ]

Klawiatura numeryczna zamiast myszki...

Witam
Mam pytanie odnośnie skrótu klawiszowego który umożliwia używanie klawiatury numerycznej zamiast myszki.

Liczę na waszą pomoc

03.12.2006
12:19
smile
[2]

N2 [ negroz ]

Panel sterowania/Opcje ułatwień dostępu/Opcje ułatwień dostępu-> zakładka "Mysz"
edit:
lewy ALT + lewy Shift + Num lock

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.