GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

~~LOST~~(czy ktoś wie......?)

03.12.2006
11:37
smile
[1]

Demaks [ Centurion ]

~~LOST~~(czy ktoś wie......?)

Skąd można ściągnąć odcinki LOST sezonu 3??
Mam juz 7 odcinków i nie wiem skąd dalsze ściągnąć..?
Dzięki z góry?

03.12.2006
11:39
[2]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Jest przerwa do lutego. Używaj na przyszłość wyszukiwarki forum, jest wątek cykliczny.

03.12.2006
11:40
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Zważywszy że 7 epizod z 3 sezonu będzie za 2 miesiące to nieźle i tak.

03.12.2006
11:41
[4]

Kenny!! [ Konsul ]

Nie!To piractwo...tv nie masz?

03.12.2006
11:43
[5]

Demaks [ Centurion ]

Wpiszcie sobie w programie BearShare "lost season 3 episode 7" zaznaczając zakładkę Filmy to zobaczycie

03.12.2006
11:45
smile
[6]

zawilec [ Konsul ]

Demaks - a widziałeś ten odcinek? Pewnie jakiś pornol..

03.12.2006
11:46
[7]

Demaks [ Centurion ]

Nie no co ty nawet napisy do nie go ściągnąlem przez Napi-projekt

03.12.2006
11:48
[8]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Na torrentach też podobno jest. Wszystkie szanujące się trackery wykasowały go a tam, gdzie jeszcze tego nie zrobili pisze, że to fake :)
Do lutego zapewne pojawi się jeszcze kilka.

Edit: Przypomniało mi się, jak ściągałem epizod pierwszy z tego sezonu. Ściągnąłem, zaczynam oglądać i "retrospekcja". Długo trwała więc przewijam. Ciągle "retrospekcje". Sprawdzam sprawdziłęm poprzednie odcinki i okazało się, że był to jeden z połowy 2 sezonu :)

03.12.2006
11:48
smile
[9]

Demaks [ Centurion ]

SZKODA ŻE TAK PÓŻNO :/

03.12.2006
12:13
[10]

fasz [ Konsul ]

kolejne odcinki 7 lutego

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.