
Demaks [ Centurion ]
~~LOST~~(czy ktoś wie......?)
Skąd można ściągnąć odcinki LOST sezonu 3??
Mam juz 7 odcinków i nie wiem skąd dalsze ściągnąć..?
Dzięki z góry?
Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Jest przerwa do lutego. Używaj na przyszłość wyszukiwarki forum, jest wątek cykliczny.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Zważywszy że 7 epizod z 3 sezonu będzie za 2 miesiące to nieźle i tak.
Kenny!! [ Konsul ]
Nie!To piractwo...tv nie masz?
Demaks [ Centurion ]
Wpiszcie sobie w programie BearShare "lost season 3 episode 7" zaznaczając zakładkę Filmy to zobaczycie

zawilec [ Konsul ]
Demaks - a widziałeś ten odcinek? Pewnie jakiś pornol..
Demaks [ Centurion ]
Nie no co ty nawet napisy do nie go ściągnąlem przez Napi-projekt
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Na torrentach też podobno jest. Wszystkie szanujące się trackery wykasowały go a tam, gdzie jeszcze tego nie zrobili pisze, że to fake :)
Do lutego zapewne pojawi się jeszcze kilka.
Edit: Przypomniało mi się, jak ściągałem epizod pierwszy z tego sezonu. Ściągnąłem, zaczynam oglądać i "retrospekcja". Długo trwała więc przewijam. Ciągle "retrospekcje". Sprawdzam sprawdziłęm poprzednie odcinki i okazało się, że był to jeden z połowy 2 sezonu :)

Demaks [ Centurion ]
SZKODA ŻE TAK PÓŻNO :/
fasz [ Konsul ]
kolejne odcinki 7 lutego