GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PC: Logitech Rumblepad 2 i Rayman 3: Hoodlum Havoc

03.12.2006
10:59
[1]

lhobbit [ Junior ]

PC: Logitech Rumblepad 2 i Rayman 3: Hoodlum Havoc

Witam,

swego czasu kupilem fajna gierce - Rayman 3. Przestalem grac bo na klawiaturze to slabo. Ostatnio kupilem swietnego pada przy okazji zakupu Devil May Cry 3. W Devil'a sie gra super. Chcialem wrocic do Raymana 3 i tu przykra niespodzianka: gra nie widzi pada. Mam XP Prof PL, wszystkie update'y. Najnowsze sterowniki do pada. Co ciekawe setup Raymana 3 widzi pada bo aktywuje sie kalibracja osi.

Czy ktos moze cos poradzic? Chcialbym pograc :) Bardzo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.