GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WarCraft 3 w nowej i starej platynce..

03.12.2006
10:46
[1]

j-bobo [ Pretorianin ]

WarCraft 3 w nowej i starej platynce..

mam pytanie, czy jest roznica miedzy wydaniem warcrafta 3 w platynowej kolekcji tej starszej, i w3 w platynowej kolekcji tej nowszej (tej w ktorej byly rowniez NWN Gothic itp)? Czy nowsza rozni sie jakąś wersja? czy moze ma w sobie wiecej elementow?

03.12.2006
11:03
[2]

j-bobo [ Pretorianin ]

to pilne...

03.12.2006
11:05
[3]

Gibon91 [ @ ]


Ale nie wiem, czy do starszych gier to też się odnosi ...

03.12.2006
11:06
[4]

j-bobo [ Pretorianin ]

moge kupic w hipermarkiecie starsza werjse +20% dla mnie ceny idzie, lub w empiku nowszą wersję ale oczywiscie bez promocji... a ja zastanawiam sie nad ta z hipermarketu...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.