j-bobo [ Pretorianin ]
WarCraft 3 w nowej i starej platynce..
mam pytanie, czy jest roznica miedzy wydaniem warcrafta 3 w platynowej kolekcji tej starszej, i w3 w platynowej kolekcji tej nowszej (tej w ktorej byly rowniez NWN Gothic itp)? Czy nowsza rozni sie jakąś wersja? czy moze ma w sobie wiecej elementow?
j-bobo [ Pretorianin ]
to pilne...
Gibon91 [ @ ]
Ale nie wiem, czy do starszych gier to też się odnosi ...
j-bobo [ Pretorianin ]
moge kupic w hipermarkiecie starsza werjse +20% dla mnie ceny idzie, lub w empiku nowszą wersję ale oczywiscie bez promocji... a ja zastanawiam sie nad ta z hipermarketu...