GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Musical!

03.12.2006
10:35
[1]

xircom [ Generaďż˝ ]

Musical!

Obejrzalbym jakis musical, co polecacie?

Widzialem Chicago.

03.12.2006
10:45
[2]

Kurdt [ Modrzew ]

"Moulin Rogue", "Jesus Christ Superstar", "Cats" - wszystko dostępne na DVD. Wiem, że kiedyś na DVD wyszło polskie "Metro", ale obecnie jest prawie nie do zdobycia. A szkoda, bo świetne.

03.12.2006
10:46
smile
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Grease? Hair? Cats?

03.12.2006
10:50
smile
[4]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Upiór w operze

03.12.2006
11:04
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

"Skrzypek na dachu"

03.12.2006
11:27
smile
[6]

John_Kruger [ Baron ]

moje ulubione to:
- HAIR - jeden z moich ulubionych filmow
- Skrzypek na dachu
- West Side Story
- Grease
- Deszczowa piosenka

Jeżeli chodzi o teatr to "Koty"

03.12.2006
11:30
[7]

_agEnt_ [ Konsul ]

Rent

03.12.2006
11:33
[8]

Kenny!! [ Konsul ]

Pink Floyd-The Wall
nic nie mówią a fabuła smutna dosyć i fajne animacje...Na prawdę warto!

03.12.2006
11:35
smile
[9]

Kurdt [ Modrzew ]

Skoro przypomnieli Pink Floyd'ów, to jeszcze Daft Punk - Interstella 5555.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.