xircom [ Generaďż˝ ]
Musical!
Obejrzalbym jakis musical, co polecacie?
Widzialem Chicago.
Kurdt [ Modrzew ]
"Moulin Rogue", "Jesus Christ Superstar", "Cats" - wszystko dostępne na DVD. Wiem, że kiedyś na DVD wyszło polskie "Metro", ale obecnie jest prawie nie do zdobycia. A szkoda, bo świetne.

legrooch [ MPO Squad Member ]
Grease? Hair? Cats?

Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Upiór w operze
mirencjum [ operator kursora ]
"Skrzypek na dachu"

John_Kruger [ Baron ]
moje ulubione to:
- HAIR - jeden z moich ulubionych filmow
- Skrzypek na dachu
- West Side Story
- Grease
- Deszczowa piosenka
Jeżeli chodzi o teatr to "Koty"
_agEnt_ [ Konsul ]
Rent
Kenny!! [ Konsul ]
Pink Floyd-The Wall
nic nie mówią a fabuła smutna dosyć i fajne animacje...Na prawdę warto!

Kurdt [ Modrzew ]
Skoro przypomnieli Pink Floyd'ów, to jeszcze Daft Punk - Interstella 5555.