GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czym usunąć wosk?

03.12.2006
10:08
smile
[1]

iNfiNity! [ NSX ]

czym usunąć wosk?

help.

Wylałem wosk na koszulę i spodnie. Generalnie mało śmieszne. Zostały tłuste plamy (po wypraniu). Czym to usunąć?

03.12.2006
10:11
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Przystaw papier w miejsce gdzie jest wosk i podgrzej to miejsce żelazkiem.

03.12.2006
10:27
smile
[3]

iNfiNity! [ NSX ]

Niestety, patentu z papierem i żelazkiem próbowaliśmy jeszcze przed wypraniem...

03.12.2006
10:28
[4]

Loczek [ El Loco Boracho ]

z tego co wiem, to sie prasuje przez bibułe, wtedy lepiej wchłania

03.12.2006
14:11
[5]

iNfiNity! [ NSX ]

up

03.12.2006
14:13
[6]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Polej wrzątkiem...

03.12.2006
14:15
[7]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

ja tłuste plamy , które nie chcą zejść usuwam ludwikiem.

03.12.2006
14:36
[8]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

To ja mam podobne pytanie, mianowicie co zrobić z gumą na ubraniu ??

03.12.2006
14:37
smile
[9]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Gumę bodajże trzeba zamrozić to wtedy odpadnie.
Ostatecznie robiło się jakąś specjalna beznyną, ale nie pamiętam nazwy;)

03.12.2006
14:38
[10]

goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]

Spodnie do zamrażarki - guma stwardnieje i łatwo odpadnie, to co zostanie zeskrobać.

03.12.2006
14:40
[11]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Spróbuj płynem do mycia naczyń.
Gumę, tak jak napisali koledzy, do zamrażalnika.

03.12.2006
14:43
smile
[12]

MR.MANIAK [ Senator ]

Gumę bodajże trzeba zamrozić to wtedy odpadnie.
Ostatecznie robiło się jakąś specjalna beznyną, ale nie pamiętam nazwy;)


Może Stanson będzie wiedział

03.12.2006
14:44
[13]

Kompo [ alkopoligamista ]

MR.MANIAK - > żeś jest dowcipny, łoho!

03.12.2006
14:48
[14]

Ward [ Senator ]

bibuła i żelazko

i NIC innego !

03.12.2006
14:51
smile
[15]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Mama mi powiedziała, że to jest Benzyna ekstrakcyjna;)

Tylko uważaj przy zeskrobywaniu z jeansów, zebys nie przedarł;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.