
iNfiNity! [ NSX ]
czym usunąć wosk?
help.
Wylałem wosk na koszulę i spodnie. Generalnie mało śmieszne. Zostały tłuste plamy (po wypraniu). Czym to usunąć?
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Przystaw papier w miejsce gdzie jest wosk i podgrzej to miejsce żelazkiem.

iNfiNity! [ NSX ]
Niestety, patentu z papierem i żelazkiem próbowaliśmy jeszcze przed wypraniem...
Loczek [ El Loco Boracho ]
z tego co wiem, to sie prasuje przez bibułe, wtedy lepiej wchłania
iNfiNity! [ NSX ]
up
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Polej wrzątkiem...
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
ja tłuste plamy , które nie chcą zejść usuwam ludwikiem.
stary1970 [ Generaďż˝ ]
To ja mam podobne pytanie, mianowicie co zrobić z gumą na ubraniu ??

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Gumę bodajże trzeba zamrozić to wtedy odpadnie.
Ostatecznie robiło się jakąś specjalna beznyną, ale nie pamiętam nazwy;)
goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]
Spodnie do zamrażarki - guma stwardnieje i łatwo odpadnie, to co zostanie zeskrobać.
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Spróbuj płynem do mycia naczyń.
Gumę, tak jak napisali koledzy, do zamrażalnika.

MR.MANIAK [ Senator ]
Gumę bodajże trzeba zamrozić to wtedy odpadnie.
Ostatecznie robiło się jakąś specjalna beznyną, ale nie pamiętam nazwy;)
Może Stanson będzie wiedział
Kompo [ alkopoligamista ]
MR.MANIAK - > żeś jest dowcipny, łoho!
Ward [ Senator ]
bibuła i żelazko
i NIC innego !

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Mama mi powiedziała, że to jest Benzyna ekstrakcyjna;)
Tylko uważaj przy zeskrobywaniu z jeansów, zebys nie przedarł;)