GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie polać tą paste.... HEATSINK COMPOUNDS

03.12.2006
10:01
[1]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

Gdzie polać tą paste.... HEATSINK COMPOUNDS

Kupilem coolera i dostalem ta paste niewiem gdzie ja polec a cooler jest na karte graf

03.12.2006
10:12
[2]

mikmac [ Senator ]

wlej ja do zlacza PCI-E. Jest to specjalny przewodnik, ktory zapewnia lepszy kontakt karty z plyta... :/

Chlopie jak masz taki problem to prosze Cie jak karta jest warta wiecej niz 100 PLN nie rob tego sam!!

03.12.2006
10:24
smile
[3]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Gdzie ją polać?

Nie nierób tego, zrobisz więcej szkód niż pożytku...

03.12.2006
10:44
[4]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

mikmac mam radeona 9200 jeden shit ... ale jak mowisz ze to wymaga sprytu i wiedzy to nie dotykam sie do tego

03.12.2006
14:44
smile
[5]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

nalozylem to gowno na procesor graficzny i dziala

03.12.2006
14:46
smile
[6]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

To są jawne oszczerstwa , ten pan mnie nie kupił :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.