GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cześć, jestem misztel i pytam..

03.12.2006
09:37
[1]

misztel [ +0,10gr! ]

Cześć, jestem misztel i pytam..

Cześć, zauważyłem ostatnio, że ostatnio nie gram w ogóle w gry ( poza netsoccerem ) i mam do was pytanie - w co mógłym pograć na moim, no.. takim przeciętnym komputerkiem :)

Athlon 2200+, Radeon 9550, 512 RAM - No ale, nikt nie powiedział że od razu będę grał w G3.

W moim życiu grałem ogólnie w mało gier.. pamiętam kilka np.

- Jack Orlando :-D
- Medieval : Total War
- Dużooooo sportowych
- Kilka strategii

Jaki typ gier? Wszystkie, no oprócz samochodówek - one mi się nigdy nie spodobają. Oczywiście żadnej tibii, nie chcę się stać Krzesłomanem. Trzeba dodać, że jestem zajebisty z jednego, głupiego powodu.. mianowicie.. niekiedy jest tak, że jak zaczynam grać w jakąś strzelankę, to po jakimś czasie, ściągam trainer i po zabawie.. nie wiem czemu mam taki nawyk =( Muszę się tego oduczyć.

Dawać propozycje [-;

03.12.2006
09:45
[2]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Nie jest taki zły ten Twój sprzęt... chyba, bo sam się nie orientuje zbyt dobrze, ale nie sądzę by to co masz było już prehistorią. Ja mam podobny (tyle, że RAM więcej). A tego Radeona ilu megowego masz? 256 czy 128?

W sumie możesz zagrac w sporo gier (może nie na full detalach). Sprawdź tą strategię co była w CDA Codename Panzers, bo dobra. Poza tym sam nie wiem - może Doom3? :P ee... niedługo ma się ukazac (albo już się ukazał) Thief Antologia. Dużo jest gier :) Najlepsze co mogę Ci polecic to Unreal Anthology, który np. u mnie będzie już w poniedziałek :)

03.12.2006
09:47
smile
[3]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

SW: KotOR I i II
The Movies
W3
Seria PoP
Seria Hitman
Seria Splinter Cell (nie liczac DA)
Syberia I i II
Painkiller
Still Life
XIII
Mafia
GTA 3 i VC

Wiecej mi sie nie chce...

03.12.2006
09:49
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

Orlando - OFC GTA grałem - któż by nie grał? :)

Behemoth - Nie jest taki zły ten Twój sprzęt... chyba, bo sam się nie orientuje zbyt dobrze, ale nie sądzę by to co masz było już prehistorią. Ja mam podobny (tyle, że RAM więcej). A tego Radeona ilu megowego masz? 256 czy 128?

128. Mój sprzęt nie jest przehistorią, ale jest już przeciętny.

btw. - Jak sięnazywa taka przygodówka, kurde, chyba z Polski, i grafika średnia.. mam na końcu języka, kojarzy mi się z hopkins.

Czekam na dalsze propozycje ;-)

03.12.2006
10:00
[5]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Hopkins FBI?

03.12.2006
10:10
[6]

misztel [ +0,10gr! ]

O własnie! Dzięki.

Ktos jeszcze cos dorzuci? :-)

03.12.2006
10:13
[7]

Gibon91 [ @ ]

Jeśli jeszcze nie grałeś to Gothic, gothic 2 +NK :)
Albo Morka, może ci podejdzie (mi nie podszedł), Arcanum, no i Kotory (co prawda Orlando to już wymienił, ale co tam)

03.12.2006
10:14
smile
[8]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Fahrenheit
No one Lives Forever 1 i 2
BloodRayne
C&C: The First Decade
Dreamfall: The Longest Journey
Secret files: Tunguska
Robin Hood: Legenda Sherwood
Brothers in Arms

03.12.2006
10:16
smile
[9]

Harrvan [ Senator ]

Original War

jedna z najepszych strategii moim skromnym zdaniem

03.12.2006
10:16
smile
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

Zostań złodziejem! Zagraj w "Thief" Za 19 zł masz Antologię, trzy świetne gry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.