GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Auta i Tory

03.12.2006
09:29
[1]

tuciczek [ Konsul ]

Auta i Tory

Ostatnio grałem na sesji przez neta z innymi. Gospodarz ustawił Serie DTM na torze Pikes Park (tego toru nie ma w tej serii) jak to zrobił?? Oczywiście inne tory też ustawił które nie znajdują sie w serii DTM. NA ODPOWIEDZ CZEKAM NA GG - 3182244

03.12.2006
09:39
[2]

Foks!k [ Medyk ]

Wegrał na sewrer inne mapki :|

03.12.2006
17:57
[3]

tuciczek [ Konsul ]

a jak to zrobić?? wiecie OCZYWIŚCIE GRA NAZYWA SIE TOCA RACE DRIVER 2: ULTIMATE RACING SIMULATOR

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.