GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z grą

03.12.2006
08:31
smile
[1]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Problem z grą

Mam problem z Max Paynem 2. Gram sobie i od czasu do czasu gra się zawiesza, co by na to można poradzić ?

03.12.2006
08:59
[2]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Ehhhh. Komp na pewno. Nie pomyślałeś?

03.12.2006
09:07
smile
[3]

DrEggman [ Legionista ]

Wyrzuć stary komp a kup nowy! Ja nawet przeszedłem Max Payne 1 i 2 a teraz czas na 3!!!!!

03.12.2006
09:39
[4]

Andrewlee [ BFXXJ ]

W jaki sposob sie zawiesza? Na jakim systemie? Troche wiecej info..
Moze to problem z RAM

03.12.2006
11:46
[5]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Wszystko inne działa normalnie, ale mp 2 od czasu do czasu się zawiesza. W jaki sposób ? Normalnie , gram i gram a tu nagle pyk obraz sie zatrzymuje i trzeba pierd**** reseta. System to xp, ram 256, powinno normlanie smigac...

03.12.2006
13:32
[6]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Sciagneles patcha ?

03.12.2006
17:35
smile
[7]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

No jakiegos patcha wgralem, bo byl wymagany do zainstalowania spolszczenia. Moze przez to spolszczenie cos sie pieprzy ??

03.12.2006
18:50
[8]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Mozesz to latwo sprawdzic - odinstaluj gre, zachowaj sejwy i zainstaluj bez spolszczenia :)

Moze tez przegrzewa Ci sie jakis element w komputerze (zainstaluj SpeedFan i sprawdz).

03.12.2006
18:57
[9]

meetball [ Konsul ]

reinstal :D nowy komp zwalona gra nie wiem:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.