
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Problem z grą
Mam problem z Max Paynem 2. Gram sobie i od czasu do czasu gra się zawiesza, co by na to można poradzić ?
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Ehhhh. Komp na pewno. Nie pomyślałeś?

DrEggman [ Legionista ]
Wyrzuć stary komp a kup nowy! Ja nawet przeszedłem Max Payne 1 i 2 a teraz czas na 3!!!!!
Andrewlee [ BFXXJ ]
W jaki sposob sie zawiesza? Na jakim systemie? Troche wiecej info..
Moze to problem z RAM
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Wszystko inne działa normalnie, ale mp 2 od czasu do czasu się zawiesza. W jaki sposób ? Normalnie , gram i gram a tu nagle pyk obraz sie zatrzymuje i trzeba pierd**** reseta. System to xp, ram 256, powinno normlanie smigac...
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Sciagneles patcha ?

Innocentz [ Generaďż˝ ]
No jakiegos patcha wgralem, bo byl wymagany do zainstalowania spolszczenia. Moze przez to spolszczenie cos sie pieprzy ??
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Mozesz to latwo sprawdzic - odinstaluj gre, zachowaj sejwy i zainstaluj bez spolszczenia :)
Moze tez przegrzewa Ci sie jakis element w komputerze (zainstaluj SpeedFan i sprawdz).
meetball [ Konsul ]
reinstal :D nowy komp zwalona gra nie wiem:D