gersiu [ Pretorianin ]
Age Of Empires
kto chce zemną zagrac w age of empires przez sieć pisać na tym wątku lub na gadu-gadu : 8464709
rothon [ Malleus Maleficarum ]
aktochcezemnagracwnhl07pisacwtymwatkulubgg666
gersiu [ Pretorianin ]
oczywiście Age Of Empires |
Pablox8 [ Konsul ]
Age Of Empires?????????????????
Ale które 1 2 3??????????????????
gersiu [ Pretorianin ]
1
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Łał! Towniemożnabyłograćprzezneta?
gersiu [ Pretorianin ]
można i właśnie sie pytam kto chce !!!!!