misztel [ +0,10gr! ]
Czy są tu takie cztery osoby.. [ VI ]
które chcą coś dostać na maila? Proszę podać :)
Jak zobaczycie, że maile już są podane, proszę nie dodawać odpowiedzi, bo się syf zrobi.
Lysack [ Latino Lover ]
jestem, emil w profilu:)

Jerryzzz [ E ]
JA! :D
[email protected]
Kurde, jaki fart, drugi raz mi sie udalo :P
erton F [ Konsul ]
za pozno :)
KogUteX [ cziken ]
jaaaa...ak zwykle nie zdążyłem :)
edit: O chyba jednak coś dostałem. Dzięki, przyda się. :)
PatriciusG. [ frank zappa ]
Jak zawsze za pozno :( Moge sobie zarezerwowac miejsce na raz nastepny?

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Cholera znowu nie zdazylem :(
Weźcie powiedzcie co ten misztel wysyła. Mam nadzieje ze to nie sa jego porno zdjecia ;)

misztel [ +0,10gr! ]
Mail poszedł do: Lysacka, YtC, MoW i 4 osoba to.. no właśnie, Jerryzz nie dostal maila, bo juz kiedys dostal :P W tej sytuacji mail przechodzi na ertona F ale on niestety zedytowal posta wiec poszedł do.. KoguteXa..
EG2005_808538100 [ Streetball ]
a nie chciało mi się wejść wcześniej na wątek:<
Jerryzzz [ E ]
misztel ---> A to to samo jest? :)
misztel [ +0,10gr! ]
No... nic sie nie zmienilo =]
Kozi89 [ Generaďż˝ ]
powiedzcie co to takiego!
Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]
Dzięki przyda się

MaN_of_WaR [ People Know Me ]
dziekuje. przyda sie :)

Kozi89 [ Generaďż˝ ]
Wydaje mi sie, że ten wątek ma na celu wqrzanie urzytkowników GOLa
Jerryzzz [ E ]
Ja sie nie wkurzam :)
Lysack [ Latino Lover ]
a mi nic nie przyszło... wyślij jeszcze raz, proszę:)
misztel [ +0,10gr! ]
Sprawdz w SPAMie moze. A 2 raz nie wysle, jakbym mogl to bym caly czas tworzył wątki, no nie?
Luzer [ Music Addict ]
Zief
Kozi89 [ Generaďż˝ ]
Co to jest??!! Dlaczego to jest takie tajne??
Lysack [ Latino Lover ]
edit:
mam, dzięki:D