GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co Wy na to?

02.12.2006
23:27
smile
[1]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

Co Wy na to?

To naprawdę działa? Czy jest ryzyko że jak to pobiore to dostane jakiegoś virusa?


Czy jest jakieś ryzyko? A i czy się opłaca bo patrze że 9zł+VAT:)

przypadkowo na to wpadłem, a jko iż mój komputer ładuje się chyba 5minut to się pytam

02.12.2006
23:30
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

Ile placa za rozsiewanie referow do klikania?



--
kK,thx

02.12.2006
23:31
[3]

QrKo [ Legend ]

A my na to, jak na lato.

02.12.2006
23:32
[4]

Jerryzzz [ E ]

jamkgh:

Wystartował nowy program partnerski TurboXP.xbx.pl ! Partnerzy zarabiają aż 1.25zł za każde pobranie programu (via premium sms), które odbyło się przez ich specjalny link, który otrzymają po rejestracji!

Posiadamy świetne jednostki reklamowe w tym bardzo skuteczną reklame flash pop-up (toplayer). Dzięki zastosowaniu dostarczonych przez nas materiałów reklamowych ze strony z odwiedzalnością 2000uniq/dziennie można spokojnie zdobyć 16 pobrań dziennie co daje 20zł na dzień czyli 600zł miesięcznie !!! Program cieszy się niezwykłą popularnością i jest b. chętnie ściągany!

Próg do wypłaty to tylko 25zł. Realizujemy przelew na konto najczęściej w ciągu 48h, a nie po zakończeniu miesiąca tak jak to robią inne programy partnerskie! Posiadamy jasny i przejrzysty regulamin korzystny dla obu stron.

Zapraszamy do rejestracji w programie partnerskim już teraz! To naprawde się opłaca !!!

02.12.2006
23:39
smile
[5]

K_o_v_a_L [ Generaďż˝ ]

To wszystko można zrobić samemu, tylko trzeba na necie poszukać.

03.12.2006
00:26
[6]

mikmac [ Senator ]

powienien byc ban na forum GOL za os takiego
wykorzystywanie forum PRYWATNEGO we wlasnym, prywatnym interesie

03.12.2006
00:29
smile
[7]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

?ref=6

przypadkowo na to wpadłem


I myślisz, że my w Internecie od wczoraj?

PS. To i tak nie działa :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.