Pik [ No Bass No Fun ]
Ciekawe obudowy do PC-ta

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
Hehe no no niezłe, fajna ta w trumnie :)
Laios [ Zarzew ]
Half life 2 kozacka:D

master53 [ Hans Kloss ]
Ta futerkowa zawalista :)

Coolfon [ Zaleś ]
Karton wymiata, i klocki lego!

Kozi89 [ Generaďż˝ ]
niektóre naprawde niezłe!

fireworm [ Rising Star ]
Wszystkie beznadziejne jak dla mnie :/

Janczes [ You'll never walk alone ]
R2-D2 i fortepian powala...
Kurde ale chciałbym taka miec :D
[edit]
ogarnijcie jeszcze to ----->

CHESTER80 [ get LOST ]
Obudowy fantastyczne, najbardziej mi się podoba Lego i R2D2. A tu mam coś podobnego, przed wami nieco zmodyfikowany Nintendo GameCube :) ---->>

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Numer dwa najbardziej mi się podoba... ;)