GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Europa Universalis II - ma ktoś ochotę zagrać w necie??

02.12.2006
22:29
[1]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Europa Universalis II - ma ktoś ochotę zagrać w necie??

Szukam chętnym na zagranie teraz w Europę Universalis II w internecie. Gierka jedna z najlepszych w swoim gatunku ;). Zagralibysmy wielką kampanię (jeżeli się da). Ja rezerwuje sobie jakby co państwo angielskie. :D

ZAPRASZAM. Czekam tutaj na wpisanie się chociaż dwóch osób :)

GRA WARTA ZAGRANIA :D

02.12.2006
22:36
[2]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

up?

03.12.2006
11:53
smile
[3]

Orzołek [ Chor��y ]

Chętnie.
Ale Będe grał w kawejce,bo nie mam na kompie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.