Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
Europa Universalis II - ma ktoś ochotę zagrać w necie??
Szukam chętnym na zagranie teraz w Europę Universalis II w internecie. Gierka jedna z najlepszych w swoim gatunku ;). Zagralibysmy wielką kampanię (jeżeli się da). Ja rezerwuje sobie jakby co państwo angielskie. :D
ZAPRASZAM. Czekam tutaj na wpisanie się chociaż dwóch osób :)
GRA WARTA ZAGRANIA :D
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
up?

Orzołek [ Chor��y ]
Chętnie.
Ale Będe grał w kawejce,bo nie mam na kompie.